Банківські операції

Викладає: к.ф.-м.н., доц. Токарчук В.В.

(заступник голови правління ПАТ «КБ «ПІВДЕНКОМБАНК»)

3,5  кред., ЄКТS, 3,5 год./тиж., 8 семестр, залік

Мета курсу – отримання студентами базових знань про місце і роль банків в економічній системи суспільства, про організацію і технології здійснення основних банківських операцій і надання банківських послуг. Завдання курсу – ознайомлення із проблематикою банківської системи в умовах ринкової економіки, засвоєння ролі і місця банківської системи в економічному житті суспільства, вивчення структури і методів проведення банківських операцій і надання банківських послуг, набуття загальної уяви щодо змісту основних банківських операцій.

Предмет курсу – діяльність комерційних банків, спрямована на організацію здійснення операцій та надання послуг юридичним та фізичним особам.  Для досягнення вказаної мети при проходженні курсу студенти зобов’язані засвоїти такі основні завдання: вивчення ролі і місця банківської системи в сучасному економічному житті суспільства; розуміння принципів побудови і діяльності комерційного банку; знання структури: основних видів банківських операцій (без ресурсних, активних і пасивних); оволодіння методами і прийомами здійснення конкретних банківських операцій; здобуття навичок в визначенні потреб суб’єктів економічного життя в різних банківських продуктах.

Ви тут: Головна Навчання Бакалаврат Банківські операції