Історія фінансової думки України

Викладає: асист. Дадашова П. А.

4 кред. ЄКТS, 3 год./тижд., 8 семестр, екзамен

Метою даного курсу є формування у студентів комплексного розуміння процесу розвитку та формування фінансової наукової думки в Україні. Досягнення даної мети передбачає систематизаціюзнань студентів щодо основ економіки, демонстрацію зв’язку між економічними явищами та їх відображенням у створенні теоретичних положень науки, роз’яснення основних законів розвитку фінансових відносин.

Основними завданнями курсу є:

• Вивчення основ економічної та фінансової науки;
  • Ознайомлення з ключовими працями у сфері економічних та фінансових досліджень;
  • Виявлення сучасних тенденцій у розвитку фінансової науки;
  • Встановлення взаємозв’язків між практичними аспектами розвитку економіки та їх відображенням у наукових парадигмах;
  • Визначення місця української наукової школи у розвитку світової фінансової думки;

Вивчення даної дисципліни дасть змогу студентам набути навички аналітичного мислення, сприятиме розширенню їхнього світогляду, дозволить опанувати підвищити рівень економічної та фінансової грамотності. Крім того опанування суті еволюції фінансової думки та усвідомлення її закономірностей забезпечить глибше розуміння сучасних економічних проблем та культуру економічної поведінки.

Ви тут: Головна Навчання Бакалаврат Історія фінансової думки України