Курсова робота

Курсова робота є одним із видів наукової роботи, а саме, самостійним навчально-науковим дослідженням студента. Метою роботи є закріплення знань, набутих при вивченні теоретичних курсів і на практичних заняттях, а також набуття навичок самостійного виконання наукових і практичних досліджень. Виконання курсової передбачає: поглиблення та систематизацію теоретичних знань; виявлення здатності студента проаналізувати наукову або практичну проблему, зробити теоретичні та практичні висновки й узагальнення; напрацювання і розвиток навичок самостійної роботи й оволодіння методикою досліджень.