Моделювання поведінки динамічних систем

Викладає: ст. викл. Жук В.М.

2 кредит. ЄКТS, 2 год./тижд., 8 семестр, залік

Курс розроблений з метою ознайомлення студентів із ключовими особливостями побудови і використання динамічних моделей у фінансових дослідженнях. В ході курсу буде розглянуто основні макрофінансові динамічні моделі – моделі зростання, міжгалузевого балансу та ін. Зокрема буде розглянуто методи кластерного, факторного та дискримінантного аналізу, які широко застосовуються у корпоративно-фінансовій практиці, зокрема для тестування настання кризових явищ, банкрутства підприємств, для ранжування об’єктів за ступенем ризику тощо.

Курс логічно пов’язаний із курсами «Макроекономіка», «Мікроекономіка», «Теорія імовірності та статистика», «Економетрика».

Курс супроводжується покроковими детальними інструкціями із практичної реалізації динамічних моделей у сферах прогнозування економічного зростання, діагностики банкрутств підприємств та інших фінансово-економічних задач.

Ви тут: Головна Навчання Бакалаврат Моделювання поведінки динамічних систем