Ділова етика

Викладає: проф. Галицька Е.В.

2 кред. ЄКТS, 1 год./тижд., 2 семестр, залік

Мета дисципліни полягає в тому, щоб підготувати студентів  до самостійної  майбутньої практичної діяльності, а також є запорукою їх успіху у навчанні, оскільки сприяє набуттю навичок коректної ділової поведінки та вдосконаленню міжособистісного спілкування. У процесі вивчення дисципліни у студентів формується система знань, правил та норм ділового спілкування.

Завдання курсу: оволодіння сукупністю професійних етичних правил, які визначені законами та нормативами; ознайомлення з незаперечними етичними установками; набуття навичок організації та проведення ділових зустрічей та прийомів; оволодіння засобами міжособистісного спілкування; набуття навичок культури спілкування та ділового стилю: ознайомлення з природою конфліктів та оволодіння прийомами їх розв’язання тощо.