Страхові послуги

Викладає: к.е.н., доц. Сєміколенова С.В.

4 кред., ЄКТS, 3 год./тиж., 8 семестр, екзамен

Мета курсу «Страхові послуги» - надати студентам можливість засвоїти теоретичні знання, виробити практичні навички у сфері страхування, оволодіти методами розв’язання різноманітних задач, що сприятиме розвитку аналітичних здібностей та стане основою для проведення економічних досліджень, притаманних страхуванню. Завдання курсу «Страхові послуги» - допомогти оволодіти знаннями та навичками  організації роботи страховиків щодо забезпечення потреб юридичних і фізичних  осіб у страхових послугах, з’ясування умов надання страхових послуг, визначення особливостей страхових взаємовідносин,  вивчення різних форм  прояву ризиків у страховій справі тощо