Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/finance/public_html/plugins/system/settings/settings.php:39) in /home/finance/public_html/plugins/system/jat3/jat3/core/parameter.php on line 107
Кафедра фінансів НаУКМА — Міжнародна співпраця на рівні PhD - Кафедра фінансів НаУКМА
Україна, 04655, м. Київ, вул. Г. Сковороди, 2 корпус 6, кім. 410, тел.(044)425-60-42, 425-77-37 (факс)

Міжнародна співпраця на рівні PhD

6-9 червня завідувач кафедри фінансів Ірина Лук'яненко разом з викладачами взяли участь у робочій зустрічі в рамках проекту "Структуризація співпраці щодо аспірантських досліджень, навчання універсальних навичок та академічного письма на регіональному рівні України" (скорочено «DocHub») за програмою Еразмус+, яка відбулась у м. Ліон.

 

Партнерами проекту є 11 українських університетів та інститутів, а також Університет Вільнюса (Литва),Університет Ліон  2 Люм’єр (Франція), Технологічний Інститут Лімеріка (Ірландія), Університет Тампере (Фінляндія).

Основна мета цього проекту – стимулювати подальше реформування і вдосконалення третього (наукового) циклу освіти в Україні через розробку моделі і впровадження регіональних центрів підготовки для здобувачів ступеня доктора філософії – освітніх кластерів, які завдяки проекту DocHub матимуть матеріальне і методичне забезпечення щодо якісного викладання та навчання, відповідального наукового керівництва.