Україна, 04655, м. Київ, вул. Г. Сковороди, 2 корпус 6, кім. 410, тел.(044)425-60-42, 425-77-37 (факс)

Інвестуй у своє майбутнє разом з Магістеріумом з фінансів Києво-Могилянської Академії!

Магістеріум з фінансів НаУКМА - це унікальне для України поєднання ґрунтовної академічної освіти та актуального досвіду від українських і європейських фахівців. Незалежно від того, як Ви бачите своє майбутнє: у науковій сфері, чи у провідних світових, або вітчизняних роботодавців, наша магістерська програма дасть Вам впевненість у власних силах, а Ваші керівники чи роботодавці будуть приємно здивовані рівнем Вашої підготовки та компетентності.

Ми не даємо всіх готових відповідей, але даємо Вам змогу самим здійснити власні відкриття, в дружній атмосфері вдосконалити власні лідерські та професійні навички. Ми не вчимо вас як думати, ми покажемо як перетворити знання та досвід на успіх.

Поведінкові фінанси

Викладає: ст. викл., к.е.н Семко Р. Б.

Основою курсу «Поведінкові фінанси» є вивчення сучасної теорії і практики появи ринкових неефективностей у зв’язку з прийняттям фінансистами рішень в умовах обмеженої раціональності; рішень, які зумовлені впливом певних психологічних факторів та ірраціональностей, або недосконалістю ринкового механізму. Розглядаються особливості зв’язку людської поведінки з певними аспектами фінансової та інвестиційної системи, корпоративних фінансів, проводиться ознайомлення з класичними постулатами фінансової теорії, включаючи різні гіпотези ефективності ринку, та їх співставлення з аномаліями фінансового (фондового, корпоративних фінансів тощо) ринку. Пояснюється природа аномалій та аналіз можливостей щодо їх практичного використання. Оглядово представлені елементи нейроекономіки та експериментальної економіки. Важливою складовою курсу є формування базових навичок тестування концепцій поведінкових фінансів на практиці шляхом проведення соціально-економічного експерименту.

Ви тут: Головна Навчання Магістратура Поведінкові фінанси