Кафедра фінансів НаУКМА — Наукові проекти та міжнародна співпраця кафедри протягом 2013 року - Кафедра фінансів НаУКМА

Наукові проекти та міжнародна співпраця кафедри протягом 2013 року

1. Назву наукового проекту: Обмін досвідом наукової роботи, яка проводиться закладами вищої освіти, обмін досвідом запровадження в науково-навчальний процес інноваційних методик та технологій.

Партнери: Університет прикладних наук. м. Штральзунд, Німеччина.

Спільні наукові заходи: проф. Ольгою Шилінг з університету прикладних наук м. Штральзунд, Німеччина, проведено тренінг-семінари «Проведення науково-дослідницької роботи молодими науковцями» та особливості навчання в Німеччині» для молодих науковців, аспірантів та викладачів кафедри фінансів, ФЕН.

Місце проведення: м. Київ, НаУКМА, 07-13 липня 2013 р., вул. Волоська 10, ауд. 305.

2. Назву наукового проекту: проведення наукових заходів у рамках підписаного договору про співпрацю між НаУКМА та університетом Парі-Ест-Кретель, м. Париж, Франція.

Спільні наукові заходи: участь викладачів, аспірантів та магістрів кафедри фінансів у Весняній школі «Управління ринків та інвестицій», навчальна програма, можливість познайомитись з новітніми методами викладання, багате різноманіття курсів, зокрема з фінансової теорії, новітніх програм для написання статей, проблем оцінки ризику та дохідності, неформальної зайнятості у Європі, венчурного капіталу та інших.

Учасники заходу: викладачі НаУКМА (доц. Прімєрова О.К., ст. викл. Жук В.М.), молоді науковці, аспіранти та докторанти PhD програми з фінансів (Фарина О.І., Стельмашенко Я.В., Яцкевич В.В., Литвин А.В.) студенти магістерської програми (Добрянський П.Л., Носко О.І., Ляпкало Г.Т., Дадашова П.А.), професори та студенти університету Paris-Est.

Місце проведення: Франція, Париж, університет Paris-Est, 04 – 16 травня 2013 р.

3. Назву наукового проекту: у рамках Міжнародного гранту та угоди щодо проведення спільного міжнародного науково-дослідного проекту «Вивчення економіки за допомогою (Modeling Population Dynamics in Ukraine)», за підтримки норвезького уряду та Європейського фонду Eurazia.

Партнери: Бергенський університет, м. Берген, Норвегія.

Спільні наукові заходи: стажування, інформаційний пошук наукових джерел для написання наукових робіт, робота у науковій бібліотеці Бергенського університету прикладних наук (стажування для студентів 2 р.н. магістерської програми «Фінанси і кредит» Дадашової П.А., Новік А.Ю., Ляпкало Г.Т., аспірантів 2 р.н. Литвина А.В., Фарини О.І.)

Місце проведення: серпень-грудень 2013 р., університет м. Бергена, Норвегія.

Спільні наукові заходи: викладання відкритих лекцій та тренінг-семінарів за тематикою «Застосування методів системної динаміки в консалтингу та дослідженні соціально-економічних процесів» професором Девідом Вітом (David Wheat).

Місце проведення: м. Київ, Україна, НаУКМА, 21-23 травня 2013 р., 16-18 жовтня 2013 р.

Спільні наукові заходи: участь проф. Лук’яненко І.Г. у круглому столі (on-line обговорення) за темою: Перспективи розвитку дистанційної міжнародної освіти та наукових досліджень з застосуванням динамічного моделювання в рамках гранту CPEurasia 2010-2014 . Project title Learning Economics with Dynamic Modeling; Project number : CPEA-2012/10078,

Місце проведення: Київ-Берген (Норвегія, System Dynamics Group at UiB), 8 червня, 2013р.

Спільні наукові заходи: участь проф. Лук’яненко І.Г. у науковому семінарі із застосування методів системної динаміки на практиці та обміну досвідом проведення наукової та навчальної робіт.

Місце проведення: м. Берген, Норвегія, 2–7 грудня 2013 р.

4. Назву наукового проекту «Розвиток найкращої практичної моделі Докторської школи для PhD програм України та Грузії»

Партнери: Школа бізнесу Адама Сміта, університет Глазго, Великобританія.

Спільні наукові заходи: участь у семінарі «Оцінка цінних паперів та корпоративних фінанси»/ Школа бізнесу Адама Сміта, університет Глазго.

Учасники заходу від НаУКМА: проф. Лук’яненко І.Г., проф. Камінський А.Б.

Місце проведення: м. Глазго, Великобританія, 13-20 квітня 2013 р.

Партнери: Вища школа бізнесу та економіки Маастрихського університету, Нідерланди

Спільні наукові заходи: участь у симпозіумі

Учасники заходу від НаУКМА: проф. Лук’яненко І.Г., проф. Мертенс О.В.

Місце проведення: м. Маастрих, Нідерланди, 3- червня 2013 р.

5. Назву наукового проекту: співпраця кафедри фінансів, ФЕН, НаУКМА.

Партнери: CFA Society Ukraine

Спільні наукові заходи: проведення відкритої лекції «Успішна кар’єра у сфері інвестицій та фінансів сьогодні – що для цього потрібно ?»

Учасники заходу: Президент Українського товариства інвестиційних професіоналів CFA Society Ukraine, к.е.н. Безп’ятов А., управляючий директор ЕМЕА регіону Нітін Мехта та викладачі й студенти ФЕН.

Місце проведення: м. Київ, НаУКМА, 17 жовтня 2013 р., вул. Сковороди, 2, ауд.1-217.

Ви тут:Головна Життя кафедри Наукові здобутки Наукові проекти та міжнародна співпраця кафедри протягом 2013 року