Україна, 04655, м. Київ, вул. Г. Сковороди, 2 корпус 6, кім. 410, тел.(044)425-60-42, 425-77-37 (факс)

Група аспірантів кафедри фінансів НаУКМА успішно виступила на 33ій Міжнародній конференції з Системної Динаміки в Бостоні, США

В липні цього року дослідницька група аспірантів від кафедри фінансів НаУКМА на чолі з завідувачкою кафедри професором Лук'яненко Іриною Григорівною виступили на 33ій Міжнародній конференції з Системної Динаміки, що проходила в Бостоні, США. Цей дослідницький візит є логічним продовженням сумісної трьохрічної співпраці кафедри фінансів НаУКМА з Групою Системної Динаміки Бергенського університету у вигляді проекту під назвою "Вивчення економіки за допомогою методів моделювання системної динаміки".

Детальніше: Група аспірантів кафедри фінансів НаУКМА успішно виступила на 33ій Міжнародній конференції з...

Вітання з успішним захистом дисертації

 28 січня 2016 р. відбувся захист дисертації Антона Литвина «Моделювання процесів антикризового фінансового управління в діяльності страхових компаній України» .

Спеціалізована вчена рада Д 26.006.07 Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана одноголосно проголосувала за присудження Антону Литвину ступеня кандидата економічних наук. Індивідуальна дисертаційна комісія також одноголосно підтримала присудження ступеня PHD, доктора філософії у галузі фінансів (Doctor of Philosophy in Finances) з відзнакою “summa cum laude”.

Детальніше: Вітання з успішним захистом дисертації

Викладач кафедри фінансів - лауреат премії за міжнародну публікацію

Вчена рада НаУКМА на своєму засіданні 26 лютого 2015 р. визначила лауреатів щорічних премій за міжнародні публікації. Премії засновано партнерами та приятелями Києво-Могилянської академії.

Премії Фонду Райффайзенбанк Аваль за міжнародну наукову публікацію Optimal Economic Policy and Oil Prices Shocks in Russia // Economic Research, Vol. XXVI, 2013, Issue 2, pp. 69-82 удостоєний Семко Роман Богданович!

Вітаємо викладача кафедри фінансів Семка Романа Богдановича! Бажаємо творчих злетів та натхнення у роботі.

Наукові проекти та міжнародна співпраця кафедри протягом 2013 року

1. Назву наукового проекту: Обмін досвідом наукової роботи, яка проводиться закладами вищої освіти, обмін досвідом запровадження в науково-навчальний процес інноваційних методик та технологій.

Партнери: Університет прикладних наук. м. Штральзунд, Німеччина.

Спільні наукові заходи: проф. Ольгою Шилінг з університету прикладних наук м. Штральзунд, Німеччина, проведено тренінг-семінари «Проведення науково-дослідницької роботи молодими науковцями» та особливості навчання в Німеччині» для молодих науковців, аспірантів та викладачів кафедри фінансів, ФЕН.

Місце проведення: м. Київ, НаУКМА, 07-13 липня 2013 р., вул. Волоська 10, ауд. 305.

 

2. Назву наукового проекту: проведення наукових заходів у рамках підписаного договору про співпрацю між НаУКМА та університетом Парі-Ест-Кретель, м. Париж, Франція.

Спільні наукові заходи: участь викладачів, аспірантів та магістрів кафедри фінансів у Весняній школі «Управління ринків та інвестицій», навчальна програма, можливість познайомитись з новітніми методами викладання, багате різноманіття курсів, зокрема з фінансової теорії, новітніх програм для написання статей, проблем оцінки ризику та дохідності, неформальної зайнятості у Європі, венчурного капіталу та інших.

Учасники заходу: викладачі НаУКМА (доц. Прімєрова О.К., ст. викл. Жук В.М.), молоді науковці, аспіранти та докторанти PhD програми з фінансів (Фарина О.І., Стельмашенко Я.В., Яцкевич В.В., Литвин А.В.) студенти магістерської програми (Добрянський П.Л., Носко О.І., Ляпкало Г.Т., Дадашова П.А.), професори та студенти університету Paris-Est.

Місце проведення: Франція, Париж, університет Paris-Est, 04 – 16 травня 2013 р.

Детальніше: Наукові проекти та міжнародна співпраця кафедри протягом 2013 року

Нові авторські курси для магістрів і бакалаврів

Для проведення якісного навчального процесу, удосконалення та запровадження інноваційних технологій та новітніх методик, у 2012-13 н.р. викладачами кафедри розроблені та будуть викладатися нові авторські курси:

Магістерська програма «Фінанси і кредит»:

- авторські курси у рамках гостьових курсів «Поведінкові фінанси», «Динамічні стохастичні моделі загальної рівноваги у фінансах», «Страховий менеджмент», «Фінансовий облік на основі Міжнародних стандартів фінансової звітності».

Бакалаврська програма «Фінанси і кредит»:

- авторські курси «Актуальні проблеми фінансової політики в контексті європейської інтеграції», «Сучасні проблеми прийняття рішень у фінансах».

Ви тут: Головна Життя кафедри Наукові здобутки