Україна, 04655, м. Київ, вул. Г. Сковороди, 2 корпус 6, кім. 410, тел.(044)425-60-42, 425-77-37 (факс)

Вступна кампанія 2016

Шановні абітурієнти та їх батьки!

Кафедрою фінансів НаУКМА розпочато вступну кампанію на 2016/2017 навчальний рік для підготовки за освітньо-кваліфікаційними рівнями бакалавра (напрямок підготовки "Фінанси та кредит"), магістра (спеціальність "Фінанси"), а також набір на структуровану докторську (Ph.D.) програму з фінансів.

В рамках вступної кампанії заплановано низку подій, в ході яких абітурієнти можуть ознайомитися із всіма особливостями свого майбутнього навчання, колективом кафедри, студентами, спробувати свої сили в рамках традиційної акції НаУКМА "Перевір себе!" та, зрештою, подати документи на конкурсне вступне випробування.

В цьому розділі Ви маєте змогу ознайомитися з більш детальною інформацією для вступників на бакалаврську програму, магістерську програму та Ph.D.-програму з фінансів. Нижче Ви також матимете змогу побачити анонси подій вступної кампанії, що відбудуться, та свіжу інформацію з тих подій, які вже відбулися.

Перша Весняна фінансова школа

16 квітня 2011 року кафедра фінансів НаУКМА провела І Весняну фінансову школу для старшокласників, які мають намір обрати спеціальність „Фінанси” у НаУКМА. Метою заходу було ознайомлення абітурієнтів з особливостями навчальної програми, викладання, наукової та громадської діяльності, студентського життя на кафедрі фінансів, а також відкрите спілкування абітурієнтів з представниками кафедри.

Детальніше: Перша Весняна фінансова школа

Ви тут: Головна Вступ Вступна кампанія 2011