Україна, 04655, м. Київ, вул. Г. Сковороди, 2 корпус 6, кім. 410, тел.(044)425-60-42, 425-77-37 (факс)

Вступна кампанія 2016

Шановні абітурієнти та їх батьки!

Кафедрою фінансів НаУКМА розпочато вступну кампанію на 2016/2017 навчальний рік для підготовки за освітньо-кваліфікаційними рівнями бакалавра (напрямок підготовки "Фінанси та кредит"), магістра (спеціальність "Фінанси"), а також набір на структуровану докторську (Ph.D.) програму з фінансів.

В рамках вступної кампанії заплановано низку подій, в ході яких абітурієнти можуть ознайомитися із всіма особливостями свого майбутнього навчання, колективом кафедри, студентами, спробувати свої сили в рамках традиційної акції НаУКМА "Перевір себе!" та, зрештою, подати документи на конкурсне вступне випробування.

В цьому розділі Ви маєте змогу ознайомитися з більш детальною інформацією для вступників на бакалаврську програму, магістерську програму та Ph.D.-програму з фінансів. Нижче Ви також матимете змогу побачити анонси подій вступної кампанії, що відбудуться, та свіжу інформацію з тих подій, які вже відбулися.

Перша Весняна фінансова школа

16 квітня 2011 року кафедра фінансів НаУКМА провела І Весняну фінансову школу для старшокласників, які мають намір обрати спеціальність „Фінанси” у НаУКМА. Метою заходу було ознайомлення абітурієнтів з особливостями навчальної програми, викладання, наукової та громадської діяльності, студентського життя на кафедрі фінансів, а також відкрите спілкування абітурієнтів з представниками кафедри.

 

Гостей І Весняної фінансової школи привітала завідувач кафедри фінансів, доктор економічних наук, професор Лук’яненко Ірина Григорівна, яка розповіла про міжнародні стандарти освіти, науково-дослідну роботу та сучасні освітні технології, що застосовуються на кафедрі фінансів.

Кафедру фінансів презентували студенти 4 курсу, які розповіли про переваги навчання в Могилянці, зокрема, 100-відсоткове працевлаштування студентів у провідних фінансових установах, можливості навчання за кордоном, традиційно високий рівень викладання, широку інформаційну базу університету, численні гуртки та організації, які працюють в університеті, а також можливість студентів самостійно формувати свій розклад та складати графік відвідування лекцій.

В рамках заходу старшокласникам також було запропоновано пробну лекцію з теми „Роль фінансів у економіці”, яку прочитала доцент кафедри фінансів, кандидат економічних наук Прімєрова Олена Костянтинівна.

Учасники школи мали змогу поставити завідувачу кафедри, викладачам та студентам різноманітні питання з приводу вступу та навчання у Києво-Могилянській академії.

Гості взяли участь у конкурсі фінансових кросвордів, за результатами якого п’ятеро переможців були нагороджені призами – фірмовими кружками факультету економічних наук НаУКМА.

Кафедра фінансів планує і в подальшому організовувати для старшокласників подібні заходи, які створять для них можливість ознайомитись з ВНЗ та зорієнтуватись в особливостях професії, яка обирається при вступі.

З будь-яких питань щодо проведеного заходу або запланованих подій на кафедрі фінансів НаУКМА звертайтесь до куратора проекту Буй Тетяни (098-228-78-32 begin_of_the_skype_highlighting 098-228-78-32 end_of_the_skype_highlighting, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.).

Ви тут: Головна Вступ Вступна кампанія 2011 Перша Весняна фінансова школа