Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/finance/public_html/plugins/system/settings/settings.php:34) in /home/finance/public_html/plugins/system/jat3/jat3/core/parameter.php on line 107
Кафедра фінансів НаУКМА — CFA - Кафедра фінансів НаУКМА
Україна, 04655, м. Київ, вул. Г. Сковороди, 2 корпус 6, кім. 410, тел.(044)425-60-42, 425-77-37 (факс)

Сертифікація CFA

Києво-Могилянська Академія є єдиним навчальним закладом в Україні, що підтвердила відповідність одночасно двох навчальних програм світовим стандартам фінансової освіти CFA Institute (бакалавр і магістр).

CFA Інститут, заснований в 1947 році, забезпечує найвищі стандарти самоосвіти, етики та професіоналізму в інвестиційній сфері по всьому світу. Більше 550-ти університетів світу є визнано такими, що надають освіту в сфері фінансів згідно з найвищими стандартами якості.

Входження університету до програми CFA Institute University Affiliation Program є свідченням для потенційних роботодавців, що навчальна програма НаУКМА тісно пов’язана з професійною практикою та якісно готує студентів до одержання кваліфікації Chartered Financial Analyst®, яка є найбільш престижною та визнаною інвестиційною сертифікацією у світі.

Детальніше...

3 жовтня Кафедра фінансів НаУКМА взяла участь в організованому CFA Інститутом Самміті університетів Центральної та Східної Європи, які є афілійованими університетами до CFA Інституту в рамках програми Affiliated University Program, що відбувся в Будапешті (Угорщина).

CFA Інститут забезпечує найвищі стандарти самоосвіти, етики та професіоналізму в інвестиційній сфері по всьому світу. Більше 550-ти університетів світу є визнано такими, що надають освіту в сфері фінансів згідно з найвищими стандартами якості.

Києво-Могилянська Академія є єдиним навчальним закладом в Україні, що підтвердила відповідність одночасно двох
навчальних програм світовим стандартам фінансової освіти CFA Інституту (бакалавр і магістр).