Гостьова лекція заступника Голови НБУ Дмитра Сологуба
- Деталі
- Батьківська категорія: Життя кафедри
{gallery cols=2}/2015_nbu_solohub{/gallery}18 листопада заступник Голови НБУ Дмитро Сологуб провів лекцію для студентів факультету економічних наук НаУКМА.
В ході лекції Дмитро Сологуб розповів майбутнім економістам про сутність та функції Національного банку. Особливу увагу він приділив поясненню теоретичних та практичних засад монетарної політики.
Запрошуємо на конференцію
- Деталі
- Батьківська категорія: Життя кафедри
Шановні студенти та аспіранти! Запрошуємо вас взяти участь у міжнародній науково-практичній конференції «Розвиток економіки в умовах макроекономічної нестабільності: світова та українська практика», що відбудеться 27 січня 2016 року на Факультеті економічних наук. Детальніша інформація: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Міжнародна науково-практична конференція «Стратегічні орієнтири формування соціально-економічної та фінансової політики в умовах євро інтеграції»
- Деталі
- Батьківська категорія: Життя кафедри
03 лютого 2016 р. кафедра фінансів, Лабораторія фінансово-економічних досліджень проводить Міжнародну науково-практичну конференцію «Стратегічні орієнтири формування соціально-економічної та фінансової політики в умовах євроінтеграції»
На обговорення учасників конференції планується винести, зокрема, такі теми:
- Актуальні проблеми фінансової політики в контексті європейської інтеграції;
- Розвиток ринку праці та проблеми зовнішньої та внутрішньої міграції;
- Теоретичні та прикладні аспекти формування взаємоузгодження фіскальної та монетарної політики;
- Грошово-кредитна та бюджетно-податкова політика орієнтована на подолання кризових явищ та перспективи європейської співпраці;
- Інвестиційний клімат країни та шляхи стимулювання залучення фінансових інвестицій.
Детальніша інформація - Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Лекція Еріка Райнерта
- Деталі
- Батьківська категорія: Життя кафедри
{gallery cols=1}/2015_reiner{/gallery}Відомий норвезький економіст, автор книги «Як багаті країни розбагатіли ... і чому бідні країни залишаються бідними» Ерік Райнерт в рамках Київського Міжнародного Економічного Форуму провів нашим студентам відкриту лекцію про зв'язки між бізнес-стратегіями та стратегіями національного розвитку.
Ксенія Калашник стала глобальным стратегічним директором мережі Vizeum Global (Лондон)
- Деталі
- Батьківська категорія: Життя кафедри
{gallery cols=1}/2015_kalashnyk_top_london{/gallery}Нещодавно відбулася унікальна подія в історії українського медіаринку: український фахівець (і випускниця ФЕН НаУКМА) увійшла в топ-менеджмент глобального медіа-агентства.
Ксенія Калашник з позиції стратегічного директора агентства Vizeum в Украине переходить на посаду Strategy Director, Vizeum Global. Вона буде відповідати за розробку іноваційних рішень як для світових мережевих клиентів, так і допомагати локальним командам у подготовці пропозицій, спрямованих на досягнення бізнес-результатів.
За матеріалами Sostav.UA
Вітаємо наших нових студентів!
- Деталі
- Батьківська категорія: Життя кафедри
{gallery}/2015_new_students{/gallery}7 вересня відбулось урочисте привітання студентів та аспірантів, які взяли участь у Міжнародній конференції "Конкурентний розвиток економіки: сучасні виклики та перспективи", яка була організована кафедрою фінансів НаУКМА. За результатами конференції було опубліковано тези доповідей. Кафедра фінансів вітає всіх учасників конференції та бажає подальших досягнень у науковому житті.
Група аспірантів кафедри фінансів НаУКМА успішно виступила на 33ій Міжнародній конференції з Системної Динаміки в Бостоні, США
- Деталі
- Батьківська категорія: Життя кафедри
{gallery}/2015_sysdyn_conf{/gallery}
В липні цього року дослідницька група аспірантів від кафедри фінансів НаУКМА на чолі з завідувачкою кафедри професором Лук'яненко Іриною Григорівною виступили на 33ій Міжнародній конференції з Системної Динаміки, що проходила в Бостоні, США. Цей дослідницький візит є логічним продовженням сумісної трьохрічної співпраці кафедри фінансів НаУКМА з Групою Системної Динаміки Бергенського університету у вигляді проекту під назвою "Вивчення економіки за допомогою методів моделювання системної динаміки".
Методи системної динаміки у фінансах
- Деталі
- Батьківська категорія: Життя кафедри
{gallery}/2015_systemdynamics{/gallery}4 вересня відбулась перша лекція професора Бергенського університету Девіда Віта на тему «Основи застосування методів системної динаміки в дослідженні економічних процесів». Девід Віт є одним з провідних спеціалістів по вивченню та застосуванню системної динаміки у світі. Девід викладатиме студентам Магістерської програми з фінансів інноваційну дисципліну «Методи системної динаміки у фінансах», що буде надзвичайно корисною як у дослідницькій, так і у практичній діяльності наших студентів.
С. Івахненков на круглому столі АССА та Світового банку
- Деталі
- Батьківська категорія: Життя кафедри
{gallery cols=2}/2015_ivakh_acca{/gallery}Проф.каф.фінансів Івахненков С.В. 16.07.2015 взяв участь у круглому столі АССА та Світового банку на тему: «Сучасна освіта бухгалтерів: відповідність очікуванням», що проводиться центром реформування фінансової звітності Всесвітнього банку (CFRR) спільно з Міністерством фінансів України та Представництвом АССА в Україні за участі Федерації професійних бухгалтерів та аудиторів України (ФПБАУ). Однією з основних тем круглого столу була акредитація на отримання заліків АССА та реформа системи освіти України у сфері бухгалтерського обліку та аудиту.
Інвестуй у своє майбутнє разом з Магістеріумом з фінансів, банківської справи та страхування Києво-Могилянської Академії!
- Деталі
- Батьківська категорія: Навчання
Магістеріум з фінансів, банківської справи та страхування - це унікальне для України поєднання ґрунтовної академічної освіти та актуального досвіду від українських і європейських фахівців. Незалежно від того, як Ви бачите своє майбутнє: у науковій сфері, чи у провідних світових, або вітчизняних роботодавців, наша магістерська програма дасть Вам впевненість у власних силах, а Ваші керівники чи роботодавці будуть приємно здивовані рівнем Вашої підготовки та компетентності.
Ми не даємо всіх готових відповідей, але даємо Вам змогу самим здійснити власні відкриття, в дружній атмосфері вдосконалити власні лідерські та професійні навички. Ми не вчимо вас як думати, ми покажемо як перетворити знання та досвід на успіх. У Магістеріумі з фінансів, банківської справи та страхування викладаються авторські курси-дисципліни, які розроблені досвідченими українськими та західними викладачами, відомими професіоналами та практиками з провідних інвестиційних фірм та банків, консалтингових та аудиторських компаній.
Навчальні програми Могилянського Магістеріуму з фінансів, банківської справи та страхування мають оптимальне співвідношення теоретичних, бізнесових і практичних курсів, а також математичного інструментарію та інформаційних технологій. Вони розроблені у відповідності до сучасних вимог та підходів Болонського процесу, що полегшує навчальну, наукову та трудову інтеграцію магістрів-фінансистів НаУКМА в Україні та поза її межами.
Корпоративні зловживання
- Деталі
- Батьківська категорія: Життя кафедри
{gallery}/2015_corp_fraud{/gallery}6 червня з гостьовою лекцією на тему "Корпоративні зловживання" завітав Володимир Євтушенко - керівник інвестиційних проектів в Альфа-Банк (Україна). Володимир розказав про сутність та масштаби зловживань в сучасній Україні, описав основні складові та види зловживань, зазначив, якими є основні індикатори наявності зловживань на підприємстві, а також визначив рекомендації щодо протидії зловживанням. Студенти відзначили, що лекція була надзвичайно цікавою та важливою з практичної точки зору. Сподіваємось, що Володимир продовжить співпрацю з кафедрою фінансів та ще завітає до наших студентів.
Вдосконалення викладацької майстерності: ІТ інновації
- Деталі
- Батьківська категорія: Життя кафедри
{gallery cols=2}/2015_elearning{/gallery}Викладачі кафедри фінансів, професор Сергій Івахненков та доцент Олена Прімєрова, взяли участь у робочому семінарі "Вдосконалення викладацької майстерності: ІТ інновації". Учасники ознайомились з новітніми можливостями обробки та демонстрації матеріалу студентам, безкоштовними онлайн інструментами для викладання в університетах, а також обговорили важливість сучасних технологій в освітньому процесі.
Антикорупційна політика уряду
- Деталі
- Батьківська категорія: Життя кафедри
{gallery}/2015_gvt_anticorruption{/gallery}До студентів кафедри фінансів з гостьовою лекцією завітав Гліб Буряк — викладач Інституту міжнародних відносин КНУ імені Тараса Шевченка та Вісконсінського міжнародного університету. Гліб прочитав лекцію на тему "Антикорупційна політика уряду", розказав студентам про цікаві приклади боротьби з корупцією в інших країнах, роль економічних інститутів в системі корупційних відносин та виклав своє бачення можливих шляхів подолання корупції. Студенти зацікавлено слухали, ставили запитання та обговорювали роль освіченості та свідомості громадян на шляху боротьби з корупцією в Україні.
V Весняна фінансова школа відбулася
- Деталі
- Батьківська категорія: Життя кафедри
16 травня 2015 року кафедра фінансів провела V Весняну фінансову школу для старшокласників. Майбутні абітурієнти мали можливість ознайомитись з особливостями навчальної програми, поспілкуватись з викладачами, студентами та випускниками кафедри фінансів.
Презентація на тему «Хто такий фінансист?» та відео про особливості навчального та позанавчального життя наших студентів допомогли старшокласникам прийняти рішення щодо навчання за напрямом підготовки «Фінанси і кредит».
Також викладачем кафедри фінансів була проведена ознайомча лекція для абітурієнтів на тему: "Особливості валютного регулювання в Україні на сучасному етапі".
День відкритих дверей на кафедрі фінансів НаУКМА
- Деталі
- Батьківська категорія: Життя кафедри
{gallery layout=hidden id=announcement}/2015_finance_school_ann{/gallery}25 квітня 2015 року в рамках Дня відкритих дверей Національного університету «Києво-Могилянської Академії» запрошувала абітурієнтів до себе і кафедра фінансів. Цього року НаУКМА святкує своє 400-ліття, відповідно і захід пройшов по-особливому продуктивно та урочисто. Майбутні абітурієнти та їх батьки змогли отримати вичерпну інформацію про особливості навчання в НаУКМА, про переваги освіти на спеціальності фінанси саме в нашому університеті, отримати відповіді на всі запитання, а також задоволення від цікавих та креативних презентацій, зокрема «Чому вивчати фінанси в Могилянці – це круто?» Було також відзначено, що бакалаврська та магістерські програми з фінансів традиційно знаходяться на вищих щаблях вітчизняних і світових рейтингів економічної та бізнес освіти,отримала Міжнародну сертицікацію інституцією. CFA (CFA – Chartered Financial Analyst), яким було підтверджено відповідність навчального процесу бакалаврської та магістерської програм за напрямом «Фінанси та кредит» світовим стандартам освіти CFA, що полегшує працевлаштування наших випускників на західних ринках.. Такі досягнення можливі завдяки професійному викладацькому складу та активному міжнародному співробітництву. Окремої уваги заслуговує також той факт, що на випускників кафедри фінансів існує значний попит як на вітчизняному, так і на західному ринках праці.
Чекаємо школярів, вчителів, студентів та всіх, хто цікавиться сучасною фінансовою освітою, на наступний цікавий захід, а саме на {gallery link=announcement}V Весняну фінансову школу{/gallery}, яка відбудеться 16 травня 2015 р. о 13.00. За адресою:м. Київ, вул. Волоська 8/5, корпус 6, кім. 401. Телефон для довідок: (044) 4256042; (098) 4465503.
Основним завданням Школи є допомога учням у виборі спеціальності, презентація освітніх можливостей Києво-Могилянської академії та ознайомлення абітурієнтів з особливостями навчальної програми та студентського життя на факультеті економічних наук, а також багато сюрпризів
Чекаємо на Всіх охочих!!!
Перемога у студентській олімпіаді «Кількісні методи в економіці» KSE BrainChamp!
- Деталі
- Батьківська категорія: Життя кафедри
17 квітня 2015 пройшов фінал студентської олімпіади «Кількісні методи в економіці» KSE BrainChamp, організатори «Київська Школа Економіки»(KSE) і «Київстар». В першому раунді Олімпіади прийняли участь 200 студентів - представників вищих навчальних закладів з усіх регіонів України, серед яких було відібрано 75 фіналістів.
Метою KSE BrainChamp є створення платформи для талановитих студентів та надання їм можливості проявити себе в академічному змаганні. Завдання KSE BrainChamp потребували застосування економічних та фінансових знань для розв’язання різноманітних задач із прийняття рішень.
Вітаємо студента 3 р.н. Коропа Олега, який успішно виступив у фіналі та посів 2 місце!
Бажаємо й надалі нашим студентам невичерпної наснаги, невпинного руху вперед, підкорення нових наукових вершин та перемог!
Перші студенти отримали стипендії на CFA
- Деталі
- Батьківська категорія: Життя кафедри
Вітаємо перших студентів Факультету економічних наук НаУКМА, які отримали 4 стипендії для складання іспиту CFA - сертифікату фінансового аналітика від Інституту CFA!
Нагадаємо, що Кафедра фінансів НаУКМА у 2014 році пройшла підтвердження міжнародних стандартів якості освіти від Інституту CFA та є учасником програми University Recognition Program.
Наступний дедлайн заявок на стипендії - серпень 2015, координує програму співпраці Марія Сидорович (фінанси-2008).
Он-лайн курс Грегорі Перельмана
- Деталі
- Батьківська категорія: Життя кафедри
{gallery}/2015_perelman{/gallery}Грегорі Перельман, керівник аналітичного департаменту стратегічних бізнес-ініціатив Wells Fargo Bank, на безоплатній основі прочитав студентам та аспірантам кафедри фінансів НаУКМА он-лайн курс «Банківська та фінансова система».
Грегорі Перельман навчався в Каліфорнійському, Лос-Анджелеському та Єльському університетах. Здобув науковий ступінь PhD у галузі історії фінансів. З 2001 року – запрошений професор Каліфорнійського державного університету. Читає лекції на міжнародному рівні різних програм МВА в Литві, Росії, Казахстані та Україні.
В процесі навчання було висвітлено теоретичні та практичні засади банківської діяльності, досліджено причини та особливості фінансових криз, визначено інструменти монетарної політики уряду тощо. Студенти та аспіранти кафедри фінансів відзначають важливість даного курсу в контексті сучасного розвитку фінансової системи України та виражають свою щиру вдячність професору Перельману.
V Весняна Фінансова Школа
- Деталі
- Батьківська категорія: Життя кафедри
Кафедра Фінансів Національного університету "Києво-Могилянська академія" запрошує майбутніх абітурієнтів на зустріч 16 травня 2015 року.