Україна, 04655, м. Київ, вул. Г. Сковороди, 2 корпус 6, кім. 410, тел.(044)425-60-42, 425-77-37 (факс)

Вітаємо професора Кужелєва М. з успішною участю у програмі YEP та Університету Тарту – StarterAcademia

Професор кафедри фінансів нашого університету Кужелєв Михайло Олександрович, доктор економічних наук, професор, прийняв участь у чотиримісячній спільній програмі YEP та Університету Тарту – StarterAcademia.

Програма стажування передбачала формування команди з науковців, які працюють у різних закладах вищої освіти України та розробку ідеї стартапу. Окрім представника Могилянки до складу команди увійшли представники Луцького національного технічного університету – Олена Суринович та Микола Рудинець, Національного університету «Запорізька політехніка» – Дмитро Плинокос та Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна – Вікторія Комариста. Завдяки злагодженій роботі та розробці цікавого стартап-продукту команда достойно представила свою розробку міжнародному журі.

Приємністю стало те, що наші колеги посіли перше місце серед 8 команд, які презентували свої стартап-продукти на DemoDay та отримали винагороду – поїздку в Естонію на VII фестиваль «sTARTUpDay 2023», який передбачатиме змагання з пітчингу стартапів з призовим фондом 400 тис. євро.

Ви тут:Головна Життя кафедри Досягнення Вітаємо професора Кужелєва М. з успішною участю у програмі YEP та Університету Тарту – StarterAcademia