Україна, 04655, м. Київ, вул. Г. Сковороди, 2 корпус 6, кім. 410, тел.(044)425-60-42, 425-77-37 (факс)

Університет Парі-Ест Кретей

Один з найбільших муніципальних університетів Франції, Університет Парі-Еср Кретей може бути описаний як молоде однак досить успішне підприємство: за 40 років від свого заснування у 1970, УПЕК затвердив себе і як регіональну інституцію, і як міжнародно орієнтований університет.

Завдяки орієнтації на міжнародні зв’язки, УПЕК приймає понад 3 000 іноземних студентів щороку. Крім того розроблені спеціальні сервіси, аби допомогти їм з їхнім щоденним життям, зокрема адаптовані курси французької, вільний доступ до медичного обслуговування, допомога з адміністративними процедурами та пошуком житла. Крім тогоУПЕК пропонує програми, що повністю викладаються англійською мовою.

Кафедра фінансів НаУКМА співпрацює з УПЕК вже протягом тривалого часу, протягом якого було проведено об’єднану літню школу, підписано двосторонні угоди для навчання Ph. D. студентів, відкрито багато можливостей мобільності для магістрів та Ph. D. студентів.

Детальніше: Університет Парі-Ест Кретей

Черговий візит студентів для навчання у Парижі

Студентки 3 р.н. кафедри фінансів НаУКМА, Вікторія Бохонко та Юлій Клеймьонова, розпочали новий рік навчанням в Університеті Парі-Ест Кретей (UPEC), Франція, за програмою академічної мобільності Ерасмус+.

Детальніше: Черговий візит студентів для навчання у Парижі

Візит професора Бориса Нажмана

Минулого тижня до НаУКМА завітав голова магістерської програми з Міжнародної економіки Університету Парі-Ест Борис Нажман.
Борис прочитав дві гостьові лекції "International Migrations: what is the rationality" та "Informal economy in Ukraine/ Transition", а також розповів студентам про можливості навчання в Парижі.

Детальніше: Візит професора Бориса Нажмана

Студенти НаУКМА поїхали на навчання в Париж

Кафедра фінансів продовжує активну співпрацю з Університетом Парі-Ест Кретей (Франція). Цього року на навчання туди поїхали дві студентки бакалаврату, які поділились своїми позитивними враженнями. 

Детальніше: Студенти НаУКМА поїхали на навчання в Париж

Візити студентів НаУКМА до УПЕК

Завдяки програмі мобільності Erasmus+ студенти НаУКМА мають можливіть навчатися на магістерській програмі «Економічний розвиток та міднародне управління проектами» в УПЕК.

В рамках навчання студенти можуть прослухати такі курси як:

Ви тут: Головна Міжнародна співпраця Університет Парі-Ест Кретей