Україна, 04655, м. Київ, вул. Г. Сковороди, 2 корпус 6, кім. 410, тел.(044)425-60-42, 425-77-37 (факс)

Черговий візит студентів для навчання у Парижі

Студентки 3 р.н. кафедри фінансів НаУКМА, Вікторія Бохонко та Юлій Клеймьонова, розпочали новий рік навчанням в Університеті Парі-Ест Кретей (UPEC), Франція, за програмою академічної мобільності Ерасмус+.

Детальніше: Черговий візит студентів для навчання у Парижі

Студенти НаУКМА поїхали на навчання в Париж

Кафедра фінансів продовжує активну співпрацю з Університетом Парі-Ест Кретей (Франція). Цього року на навчання туди поїхали дві студентки бакалаврату, які поділились своїми позитивними враженнями. 

Детальніше: Студенти НаУКМА поїхали на навчання в Париж

Візит студентів з УПЕК (Франція)

 16 березня 2016 року в НаУКМА завітала група студентів Університету Парі-Ест Кретей (УПЕК). Лаура Бонемейсон, Сімон Губел та Роксолана Шелест (паралельно отримує ступінь Магістра в НаУКМА) презентували студентам свій проект "Lighting up Businesses", який вони виконують у рамках курсу «Project Management» в УПЕК. Перший етап роботи полягав у забезпеченні доступу до альтернативних джерел енергії (зокрема сонячної енергії) для рибалок на узбережжі Чилі, що дозволяє знизити рівень забруднення довколишнього середовища та оптимізувати даний вид господарської діяльності задля загального розвитку регіону. 

Детальніше: Візит студентів з УПЕК (Франція)

Візит професора Бориса Нажмана

Минулого тижня до НаУКМА завітав голова магістерської програми з Міжнародної економіки Університету Парі-Ест Борис Нажман.
Борис прочитав дві гостьові лекції "International Migrations: what is the rationality" та "Informal economy in Ukraine/ Transition", а також розповів студентам про можливості навчання в Парижі.

Детальніше: Візит професора Бориса Нажмана

Візити студентів НаУКМА до УПЕК

Завдяки програмі мобільності Erasmus+ студенти НаУКМА мають можливіть навчатися на магістерській програмі «Економічний розвиток та міднародне управління проектами» в УПЕК.

В рамках навчання студенти можуть прослухати такі курси як:

Ви тут: Головна Міжнародна співпраця Університет Парі-Ест Кретей