Україна, 04655, м. Київ, вул. Г. Сковороди, 2 корпус 6, кім. 410, тел.(044)425-60-42, 425-77-37 (факс)

Інвестуй у своє майбутнє разом з Магістеріумом з фінансів Києво-Могилянської Академії!

Магістеріум з фінансів НаУКМА - це унікальне для України поєднання ґрунтовної академічної освіти та актуального досвіду від українських і європейських фахівців. Незалежно від того, як Ви бачите своє майбутнє: у науковій сфері, чи у провідних світових, або вітчизняних роботодавців, наша магістерська програма дасть Вам впевненість у власних силах, а Ваші керівники чи роботодавці будуть приємно здивовані рівнем Вашої підготовки та компетентності.

Ми не даємо всіх готових відповідей, але даємо Вам змогу самим здійснити власні відкриття, в дружній атмосфері вдосконалити власні лідерські та професійні навички. Ми не вчимо вас як думати, ми покажемо як перетворити знання та досвід на успіх.

Основи прогнозування та планування бюджету

Викладає: ст. викл., к.е.н Зварич О. В.

Державне прогнозування соціально-економічного розвитку та бюджету України являє собою наукове передбачення ситуації, яка може скластися в перспективі залежно від використання тієї чи іншої стратегії розвитку. Прогноз має зв'язки із плануванням, програмуванням, проектуванням, управлінням. Об'єктом бюджетного прогнозування є бюджетна діяльність держави: доходи, видатки на утримання бюджетних установ та соціальної сфери, борг держави та кошти на його обслуговування, бюджетний дефіцит тощо. Курс "Основи прогнозування та планування бюджету" є дисципліною, що закріплює знання з фінансів, макроекономіки, економетрії та права. Вивчення дисципліни спрямоване на підготовку майбутніх фахівців до правктичної дільності в державних органах - Адміністрації Президента, Верховній Раді України, Міністерстві фінансів України, Міністерстві економічного розвитку і торгівлі тощо. 

Ви тут: Головна Навчання Магістратура Основи прогнозування та планування бюджету