Кафедра фінансів НаУКМА — Інформація для вступників 2016 року - Кафедра фінансів НаУКМА

Вступ на магістратуру: правила та умови

Набір на магістерську програму за спеціальністю "Фінанси" здійснюється на підставі загальних правил вступу до Національного Університетиу "Києво-Могилянська Академія". Термін навчання становить 2 роки. Навчання відбувається двома робочими мовами університету: українською та англійською.

Зарахування на магістерські програми відбувається за результатами вступних випробувань: письмового іспиту зі спеціальності (фінанси), іспиту з української мови та тестування з англійської мови.

Прийом документів триватиме з 23 червня по 6 липня включно. Вступні випробування відбуватимуться з 9 по 20 липня.

Ви можете ознайомитися з повним переліком необхідних документів та умов, а також завантажити заяву-анкету вступника на магістерські програми. Більш докладну інформацію про особливості вступу Ви зможете знайти на веб-сторінці приймальної комісії НаУКМА.

Інформація для вступників 2016 року

Терміни прийому заяв  та проведення вступних випробувань для навчання за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра

Початок прийому заяв та документів від осіб, які беруть участь у конкурсному відборі, що проводить НаУКМА - 06 липня 2016 року

Закінчення прийому заяв та документів від осіб, які беруть участь у конкурсному відборі, що проводить НаУКМА - 15 липня 2016 року

Проведення в НаУКМА вступних випробувань19 - 29 липня 2016 року (Детальний розклад

Оприлюднення рейтингового списку вступників - не пізніше 12 години 01 серпня 2016 року

Заміна копій документів на оригінали вступниками, які рекомендовані до зарахування на навчання за державним замовленням - 02 серпня - 04 серпня 2016 року

Зарахування вступників:

за державним замовленням не пізніше 12 години 08 серпня 2016 року;

за кошти фізичних або юридичних осіб - після зарахування на місця державного замовлення відповідної спеціальності не пізніше 16 серпня 2016 року.

Детальна інформація міститься за посиланням

Ви тут:Головна Вступ Магістратура Інформація для вступників 2016 року