Україна, 04655, м. Київ, вул. Г. Сковороди, 2 корпус 6, кім. 410, тел.(044)425-60-42, 425-77-37 (факс)

Міжнародна співпраця на рівні PhD

6-9 червня завідувач кафедри фінансів Ірина Лук'яненко разом з викладачами взяли участь у робочій зустрічі в рамках проекту "Структуризація співпраці щодо аспірантських досліджень, навчання універсальних навичок та академічного письма на регіональному рівні України" (скорочено «DocHub») за програмою Еразмус+, яка відбулась у м. Ліон.

Міжнародний робочий семінар «Боротьба с корупцією, детінізація української економіки»

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка
 

З 27 по 29 березня в НаУКМА пройшов Міжнародний робочий семінар «Боротьба с корупцією, детінізація української економіки», що проводиться кафедрою фінансів спільно з «NHH Norwegian School of Economics» та «Transparency International Ukraine».

 

Президент НаУКМА Андрій Мелешевич відкрив семінар та привітав норвезьких колег та українських учасників проекту. Андрій Мелешевич підкреслив важливість таких проектів і побажав плідної та натхненної роботи. Гостьовими лекторами першого дня стали Андрій Марусов (голова правління Transparency International Ukraine) та Єгор Соболєв (голова антикорупційного комітету ВРУ), які розповіли про особливості економічної ситуації в Україні та проблему тіньової економіки та її корупційної складової, визначили основні напрями боротьби з корупцією та перші успіхи в цьому напрямі. А також Віталій Дейнега (засновник групи «Повернись живим»), який розповів про військовий конфлікт в Україні та проблему корупції в оборонному секторі.   Після виступів почесних гостей професор норвезької школи економіки Тіна Сорейде розпочала навчальну та практичну частину семінару, прочитала лекцію про проблему дотримання законодавства та корупцію в різних країнах. Після цього студенти, об'єднавшись у 10 груп, що відповідають різним секторам економіки, почали готувати свої завдання, які будуть представлені в останній день семінару.

Другий день для студентів свої доповіді робили Андрій Гундер, президент «American Chamber of Commerce in Ukraine», який обговорив зі студентами сучасні проблеми корупції у економічній сфері, Гізо Углава, перший заступник директора НАБУ, розповів студентам про правоохоронну діяльність в Україні та напрями боротьби з корупцією на сучасному етапі, Олексій Соболєв, керівник проекту «ProZorro. Продажі», надихнув учасників семінару успіхом проекту «ProZorro» та подальшими перспективами його розвитку. Надзвичайно цікаві доповідачі та їх виступи створили у студентів чітке розуміння проблеми корупції в Україні та надихнули на визначення методів її подолання.

29 березня відбулось закриття Міжнародного робочого семінару "Бороться з корупцією, детінізація української економіки", організованого спільно кафедрою фінансів НаУКМА, «NHH Norwegian School of Economics» та «Transparency International Ukraine». Українські та норвезькі студенти презентували свої спільні дослідження, що були присвячені питанням корупції у 10 різних секторах економіки України. Спільна робота в рамках семінару сприяла не тільки професійному зростанню студентів, а й надала їм безцінний досвід комунікації та роботи у команді.

Ви тут: Головна Міжнародна співпраця Міжнародний робочий семінар «Боротьба с корупцією, детінізація української економіки»