Україна, 04655, м. Київ, вул. Г. Сковороди, 2 корпус 6, кім. 410, тел.(044)425-60-42, 425-77-37 (факс)

Вступ на Ph.D. програму

Національний Університет "Києво-Могилянська Академія" - це перший ВНЗ України, що запровадив експериментальні програми наукової освіти західного рівня - Ph.D. (доктор філософії). Підготовка та дослідницька діяльність в рамках таких програм має суттєві відмінності порівняно із аспірантурою і надає науковцю більше можливостей для самовдосконалення та виходу у світову наукову спільноту.

Ph.D. програма з фінансів, заснована у 2008 році, є однією з трьох перших програм цього стандарту в Україні. Девіз нашої програми - "Learning by doing research" ("Навчатися досліджуючи") - втілюється на практиці у роботах та публікаціях наших докторантів та діяльності Фінансово-економічної лабораторії. Тривалість програми - 4 роки.

Ви можете детальніше ознайомитися із особливостями структурованих докторських програм на сайті Докторської Школи НаУКМА. Крім того, просимо звернути увагу на умови вступу на Ph.D. програми на 2011 рік та відмінності між традиційною аспірантурою та Ph.D.-програмами. Вступ на програму з фінансів здійснюється на загальних підставах.

У цій категорії немає статей. Якщо дочірні категорії показуються на цій сторінці, то вони можуть містити статті.

Ви тут: Головна Вступ PhD програма