Кафедра фінансів НаУКМА — Четверта щорічна дослідницька конференція - Кафедра фінансів НаУКМА

Університет Бергена

Четверта щорічна дослідницька конференція

10 грудня Кафедра фінансів НаУКМА у співпраці з University of Bergen та Львівським національним університетом імені Івана Франка провели Четверту щорічну дослідницьку конференцію “System Dynamics in Economic and Financial Models”. Просто неймовірні виступи, грунтовні дослідження, цікаві питання та коментарі. Чекаємо на зустріч наступного року.

Ви тут:Головна Міжнародна співпраця Університет Бергена Четверта щорічна дослідницька конференція