Кафедра фінансів НаУКМА у співпраці з Universitetet i Bergen та Львівським національним університетом імені Івана Франка запрошують вас взяти участь у Другій щорічній дослідницькій конференції “Complex Socio-Economic Systems and Dynamic Modeling” 9 грудня 2019 року за адресою м. Київ, вул. Волоська 8/5, корп.6, кім. 401.
Робоча мова - англійська.

Зареєструватись потрібно до 1 листопада.
Або внести свої дані в google table https://docs.google.com/spreadsheets/d/1e8qtVxDN6D_e60-V3-kDjXeuC5Ahxkaz5TwjdT-6qFg/edit?usp=sharing або написати на пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Приклад:
Olena Primierova, Associate Professor, NaUKMA
System dynamics modeling for firm value

Тези своїх виступів учасники конференції мають надіслати до 10 грудня на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Вимоги: TNR 14, інтервал 1.0. Обсяг 3-5 сторінок.

З будь-якими питаннями - пишіть нам без вагань!

Ви тут: Головна Життя кафедри Важливі події Запрошуємо до участі у другій щорічній дослідницькій конференції з системної динаміки