Вступ на магістратуру: правила та умови

Набір на магістерську програму за спеціальністю "Фінанси" здійснюється на підставі загальних правил вступу до Національного Університетиу "Києво-Могилянська Академія". Термін навчання становить 2 роки. Навчання відбувається двома робочими мовами університету: українською та англійською.

Зарахування на магістерські програми відбувається за результатами вступних випробувань: письмового іспиту зі спеціальності (фінанси), іспиту з української мови та тестування з англійської мови.

Прийом документів триватиме з 23 червня по 6 липня включно. Вступні випробування відбуватимуться з 9 по 20 липня.

Ви можете ознайомитися з повним переліком необхідних документів та умов, а також завантажити заяву-анкету вступника на магістерські програми. Більш докладну інформацію про особливості вступу Ви зможете знайти на веб-сторінці приймальної комісії НаУКМА.

У цій категорії немає статей. Якщо дочірні категорії показуються на цій сторінці, то вони можуть містити статті.

Ви тут: Головна Вступ Магістратура Довідкова інформація