Україна, 04655, м. Київ, вул. Г. Сковороди, 2 корпус 6, кім. 410, тел.(044)425-60-42, 425-77-37 (факс)

Увага! Обмін та стажування для студентів від UniCredit!

UniCredit розпочинає відбір до третьої програми обміну «навчання за кордоном». Конкурс пропонує 22 грантів для всіх студентів. Заявки приймаються від кандидатів, які навчаються в або бажають відвідати наступні країни: Азербайджан, Боснія і Герцеговина, Росія, Сербія та Україна. Гранти призначені для обміну на період за кордоном на термін до шести місяців, з січня 2014 з березня 2015 року. Кожен переможець буде отримувати щомісячну стипендію в розмірі € 700 на весь термін дії періоду за кордоном.

Детальніша інформація:http://www.unicreditanduniversities.eu/index.php/en/fellow/show/fellow_id/12

 

UniCredit відриває програму обміну та стажування. Конкурс пропонує 22 грантів для магістрів, щоб провести 3-місячні стажування в UniCredit за кордоном в одній з наступних країн: Австрія, Болгарія, Чехія, Німеччина, Угорщина, Італія, Польща, Румунія, Росія, Сербія та Україна. Кожен переможець буде отримувати щомісячну стипендію в розмірі € 700 на весь період стажування за кордоном. Крім того, переліт та всі витрати, пов’язані із отриманням візи, будуть повністю оплачені фондом.

Детальніша інформація:http://www.unicreditanduniversities.eu/index.php/en/fellow/show/fellow_id/26

Можливості практики

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nullam a lacus id nunc condimentum tincidunt. Aliquam posuere justo quis massa lacinia at aliquam purus tristique. Curabitur ut enim nisl, adipiscing placerat orci. Suspendisse quis justo neque, vitae ullamcorper elit. Nulla pulvinar scelerisque purus. Vivamus commodo iaculis dolor, bibendum pharetra metus congue at. Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos. Aenean quis vestibulum quam. Morbi eget risus accumsan sapien commodo consequat. Mauris est mauris, vulputate eget imperdiet quis, vehicula quis ipsum. Mauris condimentum nisi vitae nibh vulputate imperdiet. Suspendisse eget eros eget tortor lobortis tincidunt.

Ви тут: Головна Довідкова інформація Можливості практики