Україна, 04655, м. Київ, вул. Г. Сковороди, 2 корпус 6, кім. 410, тел.(044)425-60-42, 425-77-37 (факс)

Гранти від випускників

Випускники ФЕН – Роман Черепаха (випускник ФЕН 2009), Олександр Подвисоцький (випускник ФЕН 2008) та Костянтин Пересєдов (випускник ФЕН 2006) започаткували новий проект для підтримки студентських ініціатив - «Найкращий проект особистого розвитку». В рамках проекту випускники надають підтримку при здачі екзаменів GMAT, GRE, TOEFL, IELTS, CFA, допомагають із фінансуванням власних студентських проектів, а також навчальних курсів для отримання прикладних навичок та літніх навчальних програм за кордоном.

1 березня відбулось вручення грантів переможцям 2013 року. Гранти отримали команда Івана Затварського, Антона Панюти та Вадима Грязнова з проектом «Притомний покупець» та Дар’я Лібович, яка займається соціальними проектами в рамках організації East West Business.

На зустрічі були присутні випускники різних років Любомир Остапів, Поліна Харченко та Іван Дубнов. Випускники поділились зі студентами досвідом стажування у різних компаніях України та закордоном, розповіли про можливості, що відкриваються перед випускниками, надали студентам корисні поради щодо ефективної організації навчального процесу. Студенти уважно слухали виступи випускників, активно задавали питання та обговорювали свої плани на майбутнє.

Роман Черепаха зазначив, що їх проект передбачає проведення таких зустрічей на постійній основі. Наступним етапом проекту стане організація серії майстер-класів успішних випускників ФЕН. Таким чином, підтримка тісних взаємозв’язків з випускниками стане корисним та цікавим досвідом для студентів.Ви тут: Головна Життя кафедри Важливі події Гранти від випускників