Міжнародна конференція з проблем тіньової економіки

У рамках співпраці з університетом Парі-Ест (м. Париж, Франція) PhD студентка кафедри фінансів Оксана Неживенко приймала участь у Міжнародній конференції з проблем тіньової економіки. Учасниками конференції були не тільки молоді науковці, але й провідні вчені з Європи та Азії.

Фото презентації Фрідріха Шнайдера та Андреаса Бюно

Собор Нотр-Дам

На фото Оксана Неживенко з відомим вченим Фрідріхом Шнайдером (Австрія), одним  із найбільш цитованих у cвіті дослідників тіньової економіки.
На фото Оксана Неживенко з відомим вченим Фрідріхом Шнайдером (Австрія), одним із найбільш цитованих у Світі дослідників тіньової економіки.

Ви тут: Головна Життя кафедри Важливі події Міжнародна конференція з проблем тіньової економіки