Кафедра фінансів НаУКМА — Міжнародна науково-практична конференція «Стратегічні орієнтири формування соціально-економічної та фінансової політики в умовах євро інтеграції» - Кафедра фінансів НаУКМА

03 лютого кафедра фінансів та Лабораторія фінансово-економічних досліджень провели Міжнародну науково-практичну конференцію«Стратегічні орієнтири формування соціально-економічної та фінансової політики в умовах євро інтеграції».

Програмою конференції було передбачено обговорення актуальних питань: проблеми фінансової політики в контексті європейської інтеграції; розвиток ринку праці та проблеми зовнішньої та внутрішньої міграції; теоретичні та прикладні аспекти формування взаємоузгодженної фіскальної та монетарної політики; грошово-кредитна та бюджетно-податкова політика орієнтована на подолання кризових явищ та перспективи європейської співпраці; інвестиційний клімат країни та шляхи стимулювання залучення фінансових інвестицій.

У роботі конференції брали участь представники: Білоруського державного університету, Інституту  кібернетики імені В. М. Глушкова НАН України, Чернігівського національного технологічного університету, ДВНЗ «Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана», Київського національного університету імені Тараса Шевченка,  Делфтского технічного університету,  Львівського національного університету імені Івана Франка, Університету Піттсбурга, ДВНЗ «Університету менеджменту освіти»  Національної  академії педагогічних наук України.

Учасників конференції перед початком її роботи привітала завідувач кафедри фінансів, професор, заслужений діяч науки і техніки Ірина Григорівна Лук’яненко.  Вона відзначила, що проведення Міжнародної науково-практичної конференції є традиційним з 2008 року, наголосила на її високій актуальності та побажала учасникам плідної роботи.

З програмою конференції можна ознайомитися за посиланням.

Ви тут:Головна Життя кафедри Важливі події Міжнародна науково-практична конференція «Стратегічні орієнтири формування соціально-економічної та фінансової політики в умовах євро інтеграції»