Перша дослідницька конференція з системної динаміки

Кафедра фінансів НаУКМА у співпраці з System Dynamics Group (Університет Бергена) та Львівським університетом імені Івана Франка 10 грудня 2018 року провели Першу науково-дослідницьку конференцію "Застосування системної динаміки для моделювання державних та корпоративних фінансів: передумови та можливості".

Фредрік Артур (заступник голови місії Посольства Королівства Норвегії в Києві) відкрив конференцію вітальним словом та відзначив активність та плідність норвезько-української співпраці в галузі науки та освіти.

Професори та студенти виступили з чудовими презентаціями, показавши переваги підходу системної динаміки для дослідження різних фінансово-економічних питань.

Один розділ конференції був присвячений впровадженню системної динаміки в школах. Учасники з Києва та Львова обговорили можливості та перспективи моделювання системної динаміки в навчанні учнів різних класів.

Ви тут: Головна Життя кафедри Важливі події Перша дослідницька конференція з системної динаміки