Кафедра фінансів НаУКМА — Відбулася зустріч з експертом HR-ринку Сергієм Марченком - Кафедра фінансів НаУКМА

Відбулася зустріч з експертом HR-ринку Сергієм Марченком

В четвер, 9 червня, в рамках зустрічей студентів з відомими економістами відбулася зустріч з керуючим партнером рекрутингової компанії «SM Consulting» та одним із провідних експертів ринку праці України Сергієм Марченком.

Спікер розповів про особливості пошуку роботи, привідкрив секрети успішного становлення кар’єри та застеріг про загрози, які можуть виникнути в процесі працевлаштування. Також Сергій Марченко поділився власним досвідом роботи успішного старту HR-бізнесу.

Щиро дякуємо студентам за активність, а гостю – за можливість виступу!

Організатор зустрічі – Кафедра фінансів факультету економічних наук Національного університету «Києво-Могилянська академія».

Досьє гостя:

Сергій Марченко

Народився 1974 року на Житомирщині.

1998 року захистив диплом НТУУ КПІ. Магістр інформаційних технологій. До 2002 року керував ІТ-компанією «Дельтаком».

Протягом 2002-2007 керував підрозділами і окремими бізнесами у складі компаній «Мінолта Україна», СК «Еталон», СК «ПЗУ Україна», «Фоззі Груп».

2007 року заснував компанію «SM Consulting», яка спеціалізується на підборі топ-менеджменту, керівників середньої ланки, аутстаффінгу та кадровому консалтингу.

До цього часу є незмінним Керуючим Партнером компанії. Активно займається підбором персоналу і регулярно друкується у ЗМІ як експерт ринку праці.

Блог гостя.

Фото з зустрічі:

Ви тут:Головна Життя кафедри Важливі події Відбулася зустріч з експертом HR-ринку Сергієм Марченком