Україна, 04655, м. Київ, вул. Г. Сковороди, 2 корпус 6, кім. 410, тел.(044)425-60-42, 425-77-37 (факс)

Візит до Парижу

З 4 по 16 травня 2013 року в рамках програми TEMPUS група магістрів, аспірантів та молодих викладачів кафедри фінансів здійснила поїздку в один з найкращих університетів Франції Paris-Est, Париж. Організована навчальна програма, можливість познайомитись з новітніми методами викладання та сам Париж стравили надзвичайне враження.
Багате різноманіття курсів, зокрема з фінансової теорії, новітніх програм для написання статей, проблем оцінки ризику та дохідності, неформальної зайнятості у Європі, венчурного капіталу та інших, приємна дружня атмосфера та потужний викладацький склад зробили навчання корисним та приємним.


Важливо було також усвідомити, що наша кафедра фінансів НаУКМА добре відома у Європейських університетах та користується повагою у наукових колах. Студенти відмітили те, що отримали за роки бакалаврату та магістратури знання хорошого європейського рівня, що дало можливість чудово розуміли про що саме йде мова під час прослуховування курсів в Парижі та активно брати участь в обговоренні проблем і висловлювати власну позицію з цих питань.
Маємо надію, що це лише початок активної співпраці та навчально-наукового обміну між нашими університетами.