Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/finance/public_html/plugins/system/settings/settings.php:39) in /home/finance/public_html/plugins/system/jat3/jat3/core/parameter.php on line 107
Кафедра фінансів НаУКМА — Візит французьких студентів-волонтерів - Кафедра фінансів НаУКМА
Україна, 04655, м. Київ, вул. Г. Сковороди, 2 корпус 6, кім. 410, тел.(044)425-60-42, 425-77-37 (факс)
×

Помилка

[SIGPLUS_EXCEPTION_SOURCE] Image source is expected to be a full URL or a path relative to the image base folder specified in the back-end but /2015_ukrainego_france is neither a URL nor a relative path to an existing file or folder.

Візит французьких студентів-волонтерів

{gallery}/2015_ukrainego_france{/gallery}25 березня до Києво-Могиляньскої академії завітали учасники проекту Ukraine Go.

Четверо студентів-магістрів з французького університету Paris-East-Créteil в рамках створеного ними благодійного проекту UkraineGO зібрали кошти та придбали 2 машини швидкої допомоги для українських військових. Студенти самостійно везли машини до пункту призначення, зупиняючись в різних містах Європи та розповідаючи про свій проект.  Так, залучившись підтримкою «Асоціації Медичної Благодійної Допомоги Франція-Україна» (AMCFU), менше ніж за 3 місяці волонтерам вдалося зібрати майже 14 тисяч євро, продаючи футболки, стікери та поширюючи інформацію про проект у соціальних мережах. У Києві машини було передано благодійному фондові «Міжнародна асоціація підтримки України», волонтери якого відвезуть швидкі до лікарень Маріуполя та Дніпропетровська.


Після успішного виконання місії французькі волонтери завітали до НАУКМА, де провели зустріч з охочими студентами та викладачами кафедри фінансів. Протягом зустрічі учасники проекту поділилися своїм досвідом організації соціальних проектів, враженнями про Україну, а також розповіли про загальну інформаційну ситуацію на європросторі стосовно України. Також автори проекту розповіли про свою мотивацію допомогти Україні в такі скрутні для неї часи та труднощі, з якими вони зіткнулися протягом реалізації проекту на стадії збору коштів та перетину кордону.

Спудеї, аспіранти та працівники кафедри дуже радо зустріли європейських гостей, вручивши їм пам’ятні відзнаки та подарунки на знак подяки та поваги. Українські студенти подякували своїм французьким колегам власноруч зготованими смаколиками, невеличкими сувенірами та захопливим спілкуванням, а також провели для гостей цікаву екскурсію містом. Саме таке живе спілкування стирає міжнаціональні кордони, наближаючи Україну до Європи.

Києво-Могилянська академія ще раз висловлює свою подяку волонтерам з проекту Ukraine Go, бажає їм творчих та професійних успіхів і радо чекатиме їх у гості знову!

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/G7KjZjH3WFA" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
Ви тут:Головна Життя кафедри Важливі події Візит французьких студентів-волонтерів