Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/finance/public_html/plugins/system/settings/settings.php:39) in /home/finance/public_html/plugins/system/jat3/jat3/core/parameter.php on line 107
Кафедра фінансів НаУКМА — Зимова школа «Цінності в економіці та бізнесі» - Кафедра фінансів НаУКМА
Україна, 04655, м. Київ, вул. Г. Сковороди, 2 корпус 6, кім. 410, тел.(044)425-60-42, 425-77-37 (факс)
×

Помилка

[SIGPLUS_EXCEPTION_SOURCE] Image source is expected to be a full URL or a path relative to the image base folder specified in the back-end but /2015_winter_school is neither a URL nor a relative path to an existing file or folder.

Зимова школа «Цінності в економіці та бізнесі»

{gallery}/2015_winter_school{/gallery}

З 2 по 8 лютого 2015 року в стінах академії банківської справи НБУ було проведено Зимову школу на тему «Цінності в економіці та бізнесі», фінансову підтримку для якої надала ГО Соціальна Академія «Caritas in Veritate».

36 учасників зі всієї України взяли участь у Школі, що створило неповторні умови задля міжрегіонального діалогу та обміном досвідом між студентами та аспірантами 28 українських вузів. Серед учасників Зимової школи були і студенти та аспіранти кафедри фінансів НаУКМА: Лещенко Павло, Нагірняк Мар’яна, Пирогов Данило та Шелест Роксолана.


Завдяки організаторам, дружня та безпосередня атмосфера зберігалась не лише під час екскурсій та відвідувань музеїв, але і протягом лекцій, відкритих дискусій, розв’язань кейсів, працею над наскрізним проектом (учасників школи було поділено на 6 груп, кожна з яких шукала відповідь на актуальне питання стосовно корпоративної соціальної відповідальності бізнесу в сучасній Україні) та семінарів.

Лекторами Зимової школи були викладачі УАБС НБУ – д.е.н., професор Лєонов С.В., д.е.н., професор Васильєва Т.А., к.е.н. доцент Петрушенко Ю.М., а також іноземні фахівці – Крістіан Лоса Адауі (Університет Ерлангена-Нюрнберга, Німеччина), Тереза Ганзон (директор сільського банку, Філіпіни). Консультував творчі групи та модерував конкурсний захист Яковлєв М.В., експерт ГО Соціальна Академія «Caritas in Veritate», кандидат політичних наук, доцент кафедри політології НаУКМА.

Організатори впевнені, що мета школи - підвищити фінансові знання та систематизувати кваліфікаційні компетенції у слухачів курсів з питань цінностей в економіці та бізнесі - була виконана, і планують проведення наступної міжнародної школи, запрошуючи всіх охочих.

Ви тут:Головна Життя кафедри Важливі події Зимова школа «Цінності в економіці та бізнесі»