Кафедра фінансів НаУКМА — Литвин Антон Валерійович - Кафедра фінансів НаУКМА

Литвин Антон Валерійович

Кандидат економічних наук, PhD у галузі фінансів, старший викладач кафедри фінансів Національного університету "Києво-Могилянська академія"

Професійна діяльність: начальник відділу бізнес-аналітики, OLX Казахстан  (з квітня 2020 р.); сумісництво – НаУКМА, факультет економічних наук, кафедра фінансів

Сфера наукових інтересів: data science, бізнес-аналітика, фінанси

Викладає курси: Фінанси підприємств (БП-3, економіка, 2013-дотепер), Фінансовий менеджмент (МП-2, фінанси, 2015-2019), Бізнес-аналітика і аналіз даних (планується з 2020 р.).

Основна тема наукових досліджень: бізнес-моделювання, фінансове прогнозування, аналіз поведінки споживачів

Дата народження: 10-01-1989

Е-пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Освіта:

• 2016, PhD у галузі фінансів / кандидат економічних наук (спеціальність 08.00.11: Математичні методи, моделі й інформаційні технології в економіці), Національний університет "Києво-Могилянська академія". Тема роботи: «Моделювання процесів антикризового фінансового управління в діяльності страхових компаній України»
  • 2012, Магістр з фінансів, Національний університет "Києво-Могилянська академія". Тема роботи: «Оцінка фінансової стійкості страхових компаній України»
  • 2010, Бакалавр з фінансів, Національний університет "Києво-Могилянська академія". Тема роботи: «Інвестиційна діяльність страхових компаній України»

Досвід професійної діяльності:

• Квітень 2020 - Начальник відділу бізнес-аналітики, OLX Казахстан
  • Квітень 2018-березень 2019 – Старший бізнес-аналітик, OLX Україна
  • Травень 2016-лютий 2019 – Бізнес-аналітик, OLX Україна
  • травень 2016-дотепер - старший викладач кафедри фінансів Національного університету "Києво-Могилянська академія";
  • січень 2013-травень 2016 - асистент кафедри фінансів Національного університету "Києво-Могилянська академія";
  • липень-листопад 2012 - провідний спеціаліст, ТОВ «Нафтогазбудінформатика»

Публікації:

В інших виданнях:

• Lytvyn A. Comparison of Approaches to defining corporate financial distress / A. Lytvyn // Форми і методи державного регулювання національних економік : Збірник матеріалів міжнародної науково-практичної конференції, м. Київ, 23–24 серпня 2013 р. — К. : Громадська організація «Київський економічний науковий центр», 2013. — С. 8–12. (0,2 друк. арк.)
  • Литвин А. В. Аналіз проблеми трактування антикризового управління / А. В. Литвин // Формування та ефективність використання фінансових ресурсів в економічній діяльності : Матеріали міжнародної науково-практичної конференції, м. Чернігів, 11–12 квітня 2014 р. / Чернігівський національний університет. — Чернігів : видавничий дім «Гельветика», 2014. — С. 39–41. (0,1 друк. арк.)
  • Lytvyn A. Discussion on the applicability of crisis classifications in enterprise crisis management / A. Lytvyn // Фінансово-економічний збалансований розвиток України: проблеми та шляхи їх подолання : Матеріали міжнародної науково- практичної конференції, м. Дніпропетровськ 12–13 вересня 2014 р. — Національний гірничий університет. — Дніпропетровськ : видавничий дім «Гельветика», 2014. — С. 44–46. (0,2 друк. арк.)
  • Lytvyn A. A review of approaches to understanding corporate crisis / А. Lytvyn // Магістеріум. — 2014. — Т. 56 : Економічні студії. — С. 70–73. (0,4 друк. арк.)
  • Литвин А. В. Аналіз проблем застосування ймовірнісних методів прогнозування фінансової кризи на підприємстві / А. В. Литвин // Економіка та управління підприємствами, регіонами і країнами в умовах ризиків : Матеріали міжнародної науково-практичної конференції, м. Чернігів, 27–28 листопада 2014 р. / Нац. гірн. Університет. — Дніпропетровськ : НГУ, 2014. — С. 143–146. (0,2 друк. арк.)
  • Lytvyn A. A System dynamics approach to modelling business activities of Ukrainian general insurers [Electronic resource] / A. Lytvyn, P. Dadashova // Reinventing Life on a Shrinking Earth : Proceedings of the 33rd International Conference of the System Dynamics Society, Cambridge, USA, 19–23 July 2015. — P. 1–28. — Available at: http://www.systemdynamics.org/conferences/2015/proceed/index.html (0,9 друк. арк., з яких особисто автору належить 0,8 друк. арк., автором розроблено імітаційну модель діяльності страхової компанії)
Ви тут:Головна Навчання Викладачі Литвин Антон Валерійович