Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/finance/public_html/plugins/system/settings/settings.php:34) in /home/finance/public_html/plugins/system/jat3/jat3/core/parameter.php on line 107
Кафедра фінансів НаУКМА — Випускники - Кафедра фінансів НаУКМА
Україна, 04655, м. Київ, вул. Г. Сковороди, 2 корпус 6, кім. 410, тел.(044)425-60-42, 425-77-37 (факс)

Horizon Capital, фінансовий аналітик

Роман Черепаха

Спонсор проектів саморозвитку студентів, активний симпатик факультету, приймає участь у зустрічах зі студентами та допомагає у проведенні робочих семінарів з курсу «Фінансовий ринок».

Роман: Навчання в Могилянці заклало наріжний камінь у формуванні мого характеру та світобачення. Системність  викладання навчальних дисциплін, можливість вільного вибору курсів, сучасні підходи до навчання зумовили мої успіхи у подальшому навчанні та кар’єрі.

Scottish & Southern Energy (Великобританія), аналітик з енергетики

Поліна Харченко

Поліна:Дивлячись назад на моє навчання у Могилянці, я думаю, що найбільш цінний життєвий досвід я отримала від спілкування з цікавими людьми – нашими викладачами та студентами. Великий вплив на мене справила сама Академія, зі своїм світоглядом, світосприйняттям та цінностями.

Міжнародне медіа агентство Vizeum, стратегічний директор

Ксенія Калашник

Активна координатор та учасниця студентських проектів, член журі конкурсів та турнірів, гостьовий лектор та організатор робочих семінарів

Ксенія: Бренд – адвокат Києво-Могилянської академії. Я завжди рада поділитися досвідом та надати достатньо вагомих аргументів для вступу в наш унівестет.

Державний експертний центр Міністерства охорони здоров'я, радник першого заступника генерального директора (до цього Адміністрація Президента України, головний консультант з питань соціальної політики)

Дмитро Богдан

Активний учасник студентських проектів, член журі конкурсів та турнірів, учасник конференцій та гостьовий лектор

Дмитро: Кафедра фінансів НаУКМА є провідним закладом з підготовки фінансистів-аналітиків, які отримують сучасні знання та практичні навички, необхідні для роботи. Вагомою перевагою є можливість вільного вибору предметів. Окрім обов'язкових профільних дисциплін фінансиста, я мав змогу обирати дисципліни вільного вибору, наприклад, сертифікатну програму з PR, або курс права чи психології. Це дає змогу сформувати освічену особистість з широким кругозором та свідомістю

Заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України

Олександр Романишин

Один з організаторів безкоштовної навчальної програми «Університет EY» з професійної підготовки студентів, засвоєння ними ексклюзивних практичних знань та обговорення з фахівцями компанії EY ключових професійних тенденцій.

Кафедра фінансів НаУКМА, викладач
Boyle Software Inc., старший розробник-консультант

Василь Жук

Викладач курсів «Моделювання динамічних систем» та «Фінансове моделювання», відповідальний за розробку онлайн-системи документообігу в докторській школі НаУКМА в рамках проекту TEMPUS.

Василь: Належати до "першої проби" кафедри фінансів - це велика честь для мене. І ще більша втіха і насолода безпосередньо спостерігати за тим, як крок за кроком могилянська програма з фінансів стає майстернею, де готують універсальних, ініціативних, європейського рівня фахівців, які не чекають вказівок, що і як робити, а натомість стають творцями власних проривів і нашого з вами майбутнього.

Кафедра фінансів НаУКМА, викладач

Марія Сидорович

Викладач авторського курсу з муніципальних фінансів на Кафедрі фінансів, головний координатор Інституту CFA програми University recognition program в НаУКМА, модератор групи з розробки Стратегії НаУКМА-2025.

Марія: Навчання в Могилянці для мене було наповненим спілкуванням з цікавими людьми, свободою вибору курсів, подій, форматів, яка відкриває нові можливості. Це місце, куди завжди хочеться повертатись.

Ви тут:Головна Випускники