Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/finance/public_html/plugins/system/settings/settings.php:34) in /home/finance/public_html/plugins/system/jat3/jat3/core/parameter.php on line 107
Кафедра фінансів НаУКМА — Друга весняна фінансова школа - Кафедра фінансів НаУКМА
Україна, 04655, м. Київ, вул. Г. Сковороди, 2 корпус 6, кім. 410, тел.(044)425-60-42, 425-77-37 (факс)

Вступна кампанія 2016

Шановні абітурієнти та їх батьки!

Кафедрою фінансів НаУКМА розпочато вступну кампанію на 2016/2017 навчальний рік для підготовки за освітньо-кваліфікаційними рівнями бакалавра (напрямок підготовки "Фінанси та кредит"), магістра (спеціальність "Фінанси"), а також набір на структуровану докторську (Ph.D.) програму з фінансів.

В рамках вступної кампанії заплановано низку подій, в ході яких абітурієнти можуть ознайомитися із всіма особливостями свого майбутнього навчання, колективом кафедри, студентами, спробувати свої сили в рамках традиційної акції НаУКМА "Перевір себе!" та, зрештою, подати документи на конкурсне вступне випробування.

В цьому розділі Ви маєте змогу ознайомитися з більш детальною інформацією для вступників на бакалаврську програму, магістерську програму та Ph.D.-програму з фінансів. Нижче Ви також матимете змогу побачити анонси подій вступної кампанії, що відбудуться, та свіжу інформацію з тих подій, які вже відбулися.

Друга весняна фінансова школа

Кафедра фінансів 21 квітня 2012 року проводить «Другу Весняну фінансову школу» для абітурієнтів та учнів 10-11 класів. У прогамі «школи» - низка цікавих ознайомчих лекцій, які допоможуть зорієнтувати абітурієнтів та старшокласників у виборі фаху. Також невід’ємною складовою «школи» є живе спілкування з викладачами та студентами кафедри фінансів.

Захід відбудеться у  ауд. 401, 6 корп.

Час проведення: 12:00 – 15:00

Ви тут:Головна Вступ Вступна кампанія 2012 Друга весняна фінансова школа