Гроші та кредит

Викладає: к.е.н., доц. Глущенко С.В.

5 кред. ЄКТS, 4 год./тижд., 5 семестр, екзамен

Метою курсу «Гроші та кредит» є оволодіння теоретичними і практичними знаннями щодо закономірностей та основних засад функціонування грошового ринку  і  грошових систем, а також кредитного ринку та кредитних систем в економіці. Вивчення кусу «Гроші та кредит» дає можливість студентам набути навички самостійного аналітичного і творчого мислення, прийняття рішень щодо оптимальності застосування форм і видів грошових розрахунків в різних напрямах і сферах економічної діяльності;  щодо кількісної, якісної та прогнозної оцінки заходів грошово-кредитного регулювання; а також щодо  оптимального застосування кредитних інструментів для залучення довгострокового і короткострокового капіталу різними суб’єктами економіки.