Україна, 04655, м. Київ, вул. Г. Сковороди, 2 корпус 6, кім. 410, тел.(044)425-60-42, 425-77-37 (факс)

Сертифікація CFA

Києво-Могилянська Академія є єдиним навчальним закладом в Україні, що підтвердила відповідність одночасно двох навчальних програм світовим стандартам фінансової освіти CFA Institute (бакалавр і магістр).

CFA Інститут, заснований в 1947 році, забезпечує найвищі стандарти самоосвіти, етики та професіоналізму в інвестиційній сфері по всьому світу. Більше 550-ти університетів світу є визнано такими, що надають освіту в сфері фінансів згідно з найвищими стандартами якості.

Входження університету до програми CFA Institute University Affiliation Program є свідченням для потенційних роботодавців, що навчальна програма НаУКМА тісно пов’язана з професійною практикою та якісно готує студентів до одержання кваліфікації Chartered Financial Analyst®, яка є найбільш престижною та визнаною інвестиційною сертифікацією у світі.

Детальніше...

Самміт університетів Центральної та Східної Європи (CFA)

3 жовтня Кафедра фінансів НаУКМА взяла участь в організованому CFA Інститутом Самміті університетів Центральної та Східної Європи, які є афілійованими університетами до CFA Інституту в рамках програми Affiliated University Program, що відбувся в Будапешті (Угорщина).

CFA Інститут забезпечує найвищі стандарти самоосвіти, етики та професіоналізму в інвестиційній сфері по всьому світу. Більше 550-ти університетів світу є визнано такими, що надають освіту в сфері фінансів згідно з найвищими стандартами якості.

Києво-Могилянська Академія є єдиним навчальним закладом в Україні, що підтвердила відповідність одночасно двох
навчальних програм світовим стандартам фінансової освіти CFA Інституту (бакалавр і магістр).

Співпраця між НаУКМА та CFA Інститутом розпочалася в 2014 році та успішно триває вже п'ять років поспіль. В її рамках CFA Інститут надає студентам НаУКМА часткові стипендії на підготовку та складання іспитів на сертифікат CFA®, а викладачам - можливість удосконалювати навчальні програми на основі матеріалів CFA Інституту.

У Самміті від НаУКМА взяла участь головний координатор співпраці з CFA Інститутом Марія Сидорович, PhD, випускниця та викладач Кафедри фінансів НаУКМА. Самміт був корисним для обміну досвідом співпраці з CFA Інститутом між провідними університетами Центральної та Східної Європи, а також для налагодження подальшої спільної співпраці.

Chartered Financial Analyst® - це зареєстрована торгова марка, що належить CFA Інституту.

Більше про співпрацю CFA Інституту на НаУКМА

Ви тут:Головна Навчання CFA Самміт університетів Центральної та Східної Європи (CFA)