Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/finance/public_html/plugins/system/settings/settings.php:39) in /home/finance/public_html/plugins/system/jat3/jat3/core/parameter.php on line 107
Кафедра фінансів НаУКМА — Перемога у конкурсі - Кафедра фінансів НаУКМА
Україна, 04655, м. Київ, вул. Г. Сковороди, 2 корпус 6, кім. 410, тел.(044)425-60-42, 425-77-37 (факс)

Перемога у конкурсі

За результатами конкурсу наукових робіт у сфері вищої освіти для студентів і молодих вчених від сайту «Освітні тренди» 1 місце посів студент кафедри фінансів Олег Короп. Його дослідження має назву "Виявлення корупції на ІІ етапі Всеукраїнських студентських олімпіад".

Згідно з припущенням дослідження: "Якщо олімпіада корумпована, то результат учасника олімпіади має залежати від наявності свого викладача в членах журі. Якщо ця змінна виявляється із 95%-ю ймовірністю значущою, то ми можемо сказати, що наявність викладача в журі з 95%-ю ймовірністю впливає на результат участі студента."

Вже скоро на сайті проекту буде оприлюднено всю роботу. Вітаємо Олега з відзнакою, сподіваємося, що досвід застосування набутих знань для аналізу і вирішення проблемних питань стане у нагоді в подальшому, а саме дослідження підвищить якість студентських олімпіад в Україні!