Кафедра фінансів НаУКМА — Підсумок наукових здобутків студентів за 2013 рік - Кафедра фінансів НаУКМА

Підсумок наукових здобутків студентів за 2013 рік

1. Рилова Катерина, Хмарюк Анастасія 4 курс, «Доцільність введення конвертаційного збору за обмін валюти в Україні», Всеукраїнська студентська наукова конференція «Інформаційні технології, облік, аналіз і контроль в управлінні економічними процесами», Київський національний торговельно-економічний університет, 19-20 березня 2013 р. Нагороджені Дипломом ІІ ступеня за кращу доповідь.

2. Глазунов Євген , 3 курс, «Світові тенденції та перспективи розвитку фінансової системи України», Х Міжнародна науково-практична конференція, Київський національний університет імені Тараса Шевченка, 25 жовтня 2013 р. нагороджений Грамотою за кращу доповідь.

3. Васильєва К.О., 3 курс, Подяка за кращу доповідь на Всеукраїнській студентській науковій конференції «Інформаційні технології, облік, аналіз і контроль в управлінні економічними процесами» Київський національний торговельно-економічний університет, 19-20 березня 2013 р.

- кількість студентів, які одержують стипендії Президента України у 2013р.

1. Дадашова Первін,1 курс магістерської програми факультету економічних наук (спеціальність «Фінанси») - Іменна академічна стипендія Президента України.

- кількість студентів, які отримують інші стипендії та премії у 2013р.

1. Васильєвій Катерині, 4 курс, спеціальність «Фінанси та кредит» – премія Київського міського голови за успіхи у навчанні та громадську активність, листопад 2013.

2. Кричильська Надія, 4 курс, спеціальність «Фінанси і кредит» –лауреат стипендійного фонду Райффайзенн БАНК АВАЛЬ та отримала студентську стипендію ім. Вадима Гетьмана на 2013-2014 навчальний рік.

3. Марчук Павло, 2 курс, магістерська програма «Фінанси і кредит», Токовчук Наталія, 3 курс, бакалаврська програма «Фінанси і кредит» - стали переможцями у конкурсі стипендіальної програми провідної Міжнародної аудиторсько-консалтингової групи компаній BDO з розв'язання кейсів 2013 р.

4. Васильєва Катерина, 3 курс, бакалаврська програма «Фінанси і кредит» - стала призером бізнес гри від компанії Proctor&Gamble, у березні-травні 2013 року очолювала команду у другому Всеукраїнському конкурсі з корпоративної соціальної відповідальності від Ernst&Young.

5. Короп Олег, 1 курс, бакалаврська програма «Фінанси і кредит», посів ІІІ місце на Київському регіональному відбірковому етапі VІІ Всеукраїнського молодіжного конкурсу «Новітній інтелект України», друга вікова категорія, 2013 р.

6. Семенець Яна Олександрівна, 1курс, магістерської програми «Фінанси та кредит» - грант родини Паліїв.

Ви тут:Головна Життя кафедри Досягнення Підсумок наукових здобутків студентів за 2013 рік