Україна, 04655, м. Київ, вул. Г. Сковороди, 2 корпус 6, кім. 410, тел.(044)425-60-42, 425-77-37 (факс)

Промисловий розвиток в країнах з перехідною економікою

У 2013 р. викладачі кафедри фінансів – Буй Т.Г., Подвисоцька Т.О., Подвисоцький Ю.А. та Прімєрова О.К. завершили своє навчання в рамках дворічної міжнародної програми підтримки вищої освіти «Промисловий розвиток в країнах з перехідною економікою».

Програма організована Міжнародною школою економіки Тбіліського державного університету (ISET) за підтримки Фонду Відкритого Суспільства. Учасниками стали викладачі провідних університетів Азербайджану, Білорусії, Вірменії, Грузії, Казахстану, Киргизької Республіки та України.

Основними цілями програми були розвиток викладацьких навичок, вдосконалення навчальних курсів та оволодіння новими методами обробки та представлення інформації. Учасники отримали можливість поліпшити свої знання в сферах міжнародної торгівлі, економічної географії та міжнародної макроекономіки. Заняття проводили викладачі з різних країн, зокрема, Грузії, Німеччини, США та Швейцарії. Цікаві лекції, практичні роботи, групові завдання та активність всіх учасників забезпечили досягнення поставлених цілей програми, засвоєння учасниками нових знань та можливість їх подальшого використання під час викладання своїх навчальних курсів.

Семінар також виявився надзвичайно успішним з точки зору встановлення професійних і дружніх відносин між учасниками з різних країн світу. Кафедра фінансів НаУКМА та її викладачі продовжують співпрацю з учасниками програми з різних країн світу та працюють над майбутніми міжнародними освітніми і науковими проектами.

Ви тут: Головна Життя кафедри Досягнення Промисловий розвиток в країнах з перехідною економікою