Кафедра фінансів НаУКМА — Інтерв'ю Павла Лещенко для організації "Моя Могилянка" - Кафедра фінансів НаУКМА

Інтерв'ю Павла Лещенко для організації "Моя Могилянка"

Павло Лещенко: «Мій предмет спрямований на мотивування до підприємницької діяльності»

Мій досвід пізнання Могилянки почався ще на бакалавраті факультету природничих наук. Я навчався на спеціальності «Екологія та охорона навколишнього середовища» чотири роки, хоча від самого початку ставив за мету вступити на факультет економічних наук. Так вийшло, що через інтенсивний конкурс (близько 20 людей на місце) потрапити на бюджет не вдалося. Проте за другим пріоритетом я пройшов на екологію і без вагань вирішив навчатися на ФПрН замість економічних спеціальностей в інших університетах. Зрештою десь не вистачало знань зі спеціалізованих предметів, наприклад, з хімії, біології, фізичних наук, тому що навчався в школі гуманітарного спрямування. Але вдалося отримати дуже багато знань та цікавого досвіду. Повний текст інтрв'ю за посиланням.

Ви тут:Головна Загальна інформація Інтерв'ю Павла Лещенко для організації "Моя Могилянка"