Інтерв'ю Павла Лещенко для організації "Моя Могилянка"

Павло Лещенко: «Мій предмет спрямований на мотивування до підприємницької діяльності»

Мій досвід пізнання Могилянки почався ще на бакалавраті факультету природничих наук. Я навчався на спеціальності «Екологія та охорона навколишнього середовища» чотири роки, хоча від самого початку ставив за мету вступити на факультет економічних наук. Так вийшло, що через інтенсивний конкурс (близько 20 людей на місце) потрапити на бюджет не вдалося. Проте за другим пріоритетом я пройшов на екологію і без вагань вирішив навчатися на ФПрН замість економічних спеціальностей в інших університетах. Зрештою десь не вистачало знань зі спеціалізованих предметів, наприклад, з хімії, біології, фізичних наук, тому що навчався в школі гуманітарного спрямування. Але вдалося отримати дуже багато знань та цікавого досвіду. Повний текст інтрв'ю за посиланням.

Запрошуємо на навчання

Кафедра фінансів НаУКМА запрошує на навчання на бакалаврську та магістреську програми "Фінанси, банківська справа та страхування". В разі виникнення питань, звертайтесь без вагань у FaceBook  чи Instagram.

Кафедра фінансів НаУКМА

Lorem Ipsum is filler text that is commonly used by designers before the content for a new site is ready.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Sed faucibus purus vitae diam posuere nec eleifend elit dictum. Aenean sit amet erat purus, id fermentum lorem. Integer elementum tristique lectus, non posuere quam pretium sed. Quisque scelerisque erat at urna condimentum euismod. Fusce vestibulum facilisis est, a accumsan massa aliquam in. In auctor interdum mauris a luctus. Morbi euismod tempor dapibus. Duis dapibus posuere quam. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas. In eu est nec erat sollicitudin hendrerit. Pellentesque sed turpis nunc, sit amet laoreet velit. Praesent vulputate semper nulla nec varius. Aenean aliquam, justo at blandit sodales, mauris leo viverra orci, sed sodales mauris orci vitae magna.

Детальніше: Кафедра фінансів НаУКМА

Ви тут: Головна Загальна інформація