Україна, 04655, м. Київ, вул. Г. Сковороди, 2 корпус 6, кім. 410, тел.(044)425-60-42, 425-77-37 (факс)

Гостьова лекція Сергія Жуйкова

Новий навчальний рік студенти кафедри фінансів розпочали з гостьової лекції Сергія Жуйкова — керуючого директора та партнера Blackshield Capital.

Blackshield Capital Group — один з провідних гравців фінансового ринку, що надає комплексні послуги для клієнтів і компаній зі Східної Європи. Компанія успішно працює вже 15 років і є дуже цікавою для молодих людей, які прагнуть почати свою кар'єру в фінансовій сфері. Тому студенти з натхненням чекали на цю лекцію, активно ставили питання та обговорювали теми фінансової аналітики, стану фондового ринку та перспектив подальшого розвитку цифрових технологій у фінансах. Сергій також поділився секретами успішного працевлаштування до провідних фінансових компаній та надав студентам корисні поради.

Кафедра фінансів дуже вдячна за таку надихаючу лекцію та практичну інформацію від фахівців фінансового ринку.

Лекції американської професорки Елізабет Куртіс

В травні-червні 2021 року студенти факультету економічних наук мали змогу прослухати лекції американської професорки Елізабет Куртіс з курсу «Прийняття фінансових рішень та діяльність центральних банків».

Пані Елізабет є запрошеним викладачем з Дартмутського коледжу, яка глибоко досліджує монетарну політику центральних банків, співпрацює з Національним банком України, є суддею з студентського конкурсу “NBU University Challenge”. Курс дав змогу студентам детально ознайомитися з діяльністю Федеральної Системи США, вивчити інструментарій та особливості монетарного регулювання в різних країнах світу, окрема увага була приділена також і співпраці України з МВФ.

В рамках предмету також студенти мали змогу прослухати лекції запрошених спікерів- професорів Дартмутського коледжу, представників Національного банку України та фінансової групи ICU.

Студенти ФЕН вдячні професору Елізабет Куртіс за цікаві лекції, за дискусії та дебати, отримані ґрунтовні знання з монетарного регулювання та дружню атмосферу!

Міжнародна науково-практична конференція 2021 р.

3 лютого 2021 р. кафедра фінансів НаУКМА провела Міжнародну науково-практичну конференцію «АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ РОЗВИТКУ ФІНАНСОВОЇ СИСТЕМИ В УМОВАХ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ЕКОНОМІКИ».

Доповідачі та учасники конференції обговорили особливості функціонування фінансової системи, переваги та ризики застосування сучасних інформаційних технологій, перспективи розвитку фінансової сфери. Наукові конференції є чудовою можливістю обмінятись думками та поділитись новими знання, що в результаті сприяє формуванню системи сучасних знань і зростанню молодих науковців.

Програма конференції.

Вітаємо наших колег

Вітаємо викладача кафедри фінансів Андрія Камінського, який у співавторстві з Мариною Негрей, опублікували в журналі Гданського Політехнічного Університету наукову статтю, яку відзначили, як найкращу та присудили 1 місце (best scientific article) ❤️
 
Вітаємо наших колег та бажаємо подальших звершень ❗️

Факультет економічних наук НаУКМА визнано одним з найкращих!

За даними рейтингу українського журналу Forbes, опублікованого в квітні 2021 р., ФЕН НаУКМА посідає друге місце в рейтингу економічних факультетів. Оцінка найкращих факультетів України формувалася з чотирьох складових:

  • середній бал ЗНО (35%),
  • рейтинг універерситету (25%),
  • інфраструктура (15%)
  • експертна оцінка (25%).

Також автори зазначають, що «незважаючи на десятки тисяч випускників економічних факультетів щороку, глобальна конкуренція лише посилюється. Економічні спеціальності користуються найбільшим попитом в Україні — їх обирає кожен 7-й абітурієнт». Радіємо бути частиною нашого факультету та натхненно працюємо далі.

Лекція Фрідріха Шнайдера

10 березня 2021 року професор Фрідріх Шнайдер (Professor Emeritus Friedrich Schneider) провів гостьову лекцію для студентів курсу Informal Economy and Financial Development (викладач – Оксана Неживенко) на тему SHADOW ECONOMY AND UNDECLARED EMPLOYMENT AROUND THE WORLD AND A FOCUS ON UKRAINE: THE CURRENT KNOWLEDGE AND FIRST CONSEQUENCES OF THE CORONA-PANDEMIC.

До речі, спеціально для лекції, професор Шнайдер обрахував показник тіньової економіки України методом MIMIC: за 2020 тіньова економіка України склала 50.03% ВВП (2019 - 47.23%). Професор Фрідріх Шнайдер – найбільш цитований світовий дослідник теми тіньової економіки, Професор економіки у Johannes Kepler University of Linz (Австрія), Професор у German Institute for Economic Research (Німеччина), автор більш ніж 78 книг та більш ніж 400 статей.

Інтерв'ю Павла Лещенко для організації "Моя Могилянка"

 Павло Лещенко: «Мій предмет спрямований на мотивування до підприємницької діяльності»

Мій досвід пізнання Могилянки почався ще на бакалавраті факультету природничих наук. Я навчався на спеціальності «Екологія та охорона навколишнього середовища» чотири роки, хоча від самого початку ставив за мету вступити на факультет економічних наук. Так вийшло, що через інтенсивний конкурс (близько 20 людей на місце) потрапити на бюджет не вдалося. Проте за другим пріоритетом я пройшов на екологію і без вагань вирішив навчатися на ФПрН замість економічних спеціальностей в інших університетах. Зрештою десь не вистачало знань зі спеціалізованих предметів, наприклад, з хімії, біології, фізичних наук, тому що навчався в школі гуманітарного спрямування. Але вдалося отримати дуже багато знань та цікавого досвіду. Повний текст інтрв'ю за посиланням.

 

Запрошуємо на навчання

Кафедра фінансів НаУКМА запрошує на навчання на бакалаврську та магістреську програми "Фінанси, банківська справа та страхування". В разі виникнення питань, звертайтесь без вагань у FaceBook  чи Instagram.

Кафедра фінансів НаУКМА

Lorem Ipsum is filler text that is commonly used by designers before the content for a new site is ready.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Sed faucibus purus vitae diam posuere nec eleifend elit dictum. Aenean sit amet erat purus, id fermentum lorem. Integer elementum tristique lectus, non posuere quam pretium sed. Quisque scelerisque erat at urna condimentum euismod. Fusce vestibulum facilisis est, a accumsan massa aliquam in. In auctor interdum mauris a luctus. Morbi euismod tempor dapibus. Duis dapibus posuere quam. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas. In eu est nec erat sollicitudin hendrerit. Pellentesque sed turpis nunc, sit amet laoreet velit. Praesent vulputate semper nulla nec varius. Aenean aliquam, justo at blandit sodales, mauris leo viverra orci, sed sodales mauris orci vitae magna.

Детальніше: Кафедра фінансів НаУКМА

Ви тут: Головна Загальна інформація