Кафедра фінансів НаУКМА — Результати громадського обговорення ОНП "Фінанси, банківська справа та страхування" - Кафедра фінансів НаУКМА

✔️У понеділок, 19 вересня, кафедра фінансів НаУКМА провела громадське обговорення освітньо-наукової програми (ОНП) за магістерською програмою «Фінанси, банківська справа та страхування».

До зустрічі долучилися широке коло стейкхолдерів програми - студенти, випускники, співробітники кафедри та представники академічної спільноти, роботодавці.

✍️Було відмічено грунтовність, сучасність, різноаспектність та цінність ОНП для підготовки магістрів зі спеціальності 072 "Фінанси, банківська справа та страхування", спрямованої на підготовку нової генерації висококваліфікованих фінансистів-аналітиків, здатних приймати складні управлінські рішення в умовах невизначеності та підвищених ризиків, а також бути логічно включеними в світовий інформаційний, дослідницький та професійний простір; крім того було надані цікаві коментарі, слушні зауваження і побажання до освітньо-наукової програми; робочій групі доручено їх узагальнити та врахувати при підготовці кінцевого варіанту програми. Дякуємо всім колегами за співпрацю за допомогу!

Детальніше ознайомитися з пропозиціями та зауваження отриманими від стейкхолдерів під час громадського обговорення освітньо-наукової програми другого (магістерського) рівня «Фінанси, банківська справа та страхування» спеціальності 072 Фінанси, банківська справа та страхування, а також результатами їх обговорення на засіданні кафедри фінансів (протокол №7 від 19.09.2022 р.) можна у  зведеній таблиці за посиланням.

У зустрічі, окрім викладачів кафедри взяли участь: Ваврищук Віталій Васильович, Голова департаменту макроекономічних досліджень групи ICU, Солтисяк Роман Ярославович, Економіст департаменту фінансової стабільності НБУ, Версаль Наталія Іванівна, д.е.н., доцент Київського Національного університету імені Тараса Шевченка, Житар Максим Олегович, проректор з науково-педагогічної роботи ПЗВО «Міжнародний Європейський університет», Дубина Максим Вікторович, д.е.н., професор, завідувач кафедри фінансів, банківської справи та страхування Національного університету «Чернігівська політехніка», Примостка Людмила Олександрівна, д.е.н., професор, завідувач кафедри банківської справи та страхування ДВНЗ „Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана”, Виговська Наталія Георгіївна, завідувач кафедри фінансів і цифрової економіки Державного університету «Житомирська політехніка», д.е.н., професор, Шкварчук Людмила Олександрівна, д.е.н., професор кафедри фінансів Національного університету «Львівська політехніка», Софіюк Надія Володимирівна, Начальник відділу з управління зв’язками з клієнтами, Правекс Банк, Волік Андрій, Керівник відділу інтернет- маркетингу Страхової компанії УСГ, Сахар Ігор Іванович, Заступник голови правління страхової компанії Рідна, Нєізвєстна Олена Володимирівна, Директор навчально-наукового інституту економіки, управління та адміністрування, Донецький національний університет економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського, к.е.н., доцент, Рекуненко Ігор Іванович, Завідувач кафедри управління імені Олега Балацького, Сумський державний університет, д.е.н., професор, Налескін Сергій Леонідович, канд. філос. наук, генеральний директор компанії «Авто-Союз», Зеленін Юрій Миколайович виконавчий директор Міжнародного інституту бізнесу, Войтановська Лілія Степанівна, Генеральний директор компанії «Діскавері - бурове обладнання», Донкоглова Тетяна Олександрівна, Аспірантка НаУКМА, Насаченко Марія Юріївна, Аспірантка НаУКМА, Орловська Олександра Сергіївна, студентка магістерської програми «Фінанси, банківська справа та страхування» 2 р.н., Томіліна Марія Сергіївна, студентка магістерської програми «Фінанси, банківська справа та страхування» 2 р.н.

Ви тут:Головна Загальна інформація Результати громадського обговорення ОНП "Фінанси, банківська справа та страхування"