Кафедра фінансів НаУКМА — Кафедра фінансів НаУКМА — лідер фінансової освіти в Україні - Кафедра фінансів НаУКМА

Кафедра фінансів НаУКМА — лідер фінансової освіти в Україні

Кафедра фінансів НаУКМА — лідер фінансової освіти в Україні 💙

Програма афіліації університетів (UАР) CFA Інституту, до якої НаУКМА приєднався в 2014 році, засвідчує, що стандарти викладання фінансів відповідають найвищим стандартам якості фінансової освіти в світі. CFA Інститут надає доступ до своїх матеріалів викладачам нашої Кафедри для актуалізації навчальних програм. У рамках цієї програми студенти НаУКМА мають можливість навчатися і складати іспит на сертифікат CFA, отримавши часткові стипендії на покриття вартості. Цьогоріч для нашого Університету CFA Інститут надав 18 стипендій, тож запрошуємо студентів подаватися!

Водночас радіємо зростанню команди викладачів Кафедри фінансів. Цьогоріч до нашої неперевершеної команди доєдналося ще троє викладачів-професіоналів кожен у своїх сферах.

На сьогодні на Кафедрі викладає четверо CFA charterholders, усі вони є випускниками НаУКМА.

Знайомтеся:

✅ Роман Семко, PhD, CFA Доцент Кафедри фінансів НаУКМА Курси: Поведінкові фінанси, Економетрика ІІ

✅ Первін Дадашова, PhD, CFA, FRM Старший викладач Кафедри фінансів НаУКМА, Директор Департаменту фінансової стабільності НБУ Курси: Економіко-математичне моделювання ІІ (Економетрика), Історія фінансової думки України, Мікро- та макропруденційне регулювання банків

✅ Костянтин Якуненко, PhD, CFA, CAIA Старший викладач Кафедри фінансів НаУКМА, Інвестиційний радник в Адамант Капітал Курси: Основи управління інвестиційним портфелем (вільний вибір)

✅ Євген Сова, CFA Старший викладач Кафедри фінансів НаУКМА, Менеджер, Стратегія та транзакції в EY Курси: Статистика; Фінансовий менеджмент

Кафедра фінансів НаУКМА — це безліч можливостей для навчання та професійного зростання❗️

Ви тут:Головна Загальна інформація Кафедра фінансів НаУКМА — лідер фінансової освіти в Україні