Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/finance/public_html/plugins/system/settings/settings.php:34) in /home/finance/public_html/plugins/system/jat3/jat3/core/parameter.php on line 107
Кафедра фінансів НаУКМА — Лекції американської професорки Елізабет Куртіс - Кафедра фінансів НаУКМА
Україна, 04655, м. Київ, вул. Г. Сковороди, 2 корпус 6, кім. 410, тел.(044)425-60-42, 425-77-37 (факс)

Лекції американської професорки Елізабет Куртіс

В травні-червні 2021 року студенти факультету економічних наук мали змогу прослухати лекції американської професорки Елізабет Куртіс з курсу «Прийняття фінансових рішень та діяльність центральних банків».

Пані Елізабет є запрошеним викладачем з Дартмутського коледжу, яка глибоко досліджує монетарну політику центральних банків, співпрацює з Національним банком України, є суддею з студентського конкурсу “NBU University Challenge”. Курс дав змогу студентам детально ознайомитися з діяльністю Федеральної Системи США, вивчити інструментарій та особливості монетарного регулювання в різних країнах світу, окрема увага була приділена також і співпраці України з МВФ.

В рамках предмету також студенти мали змогу прослухати лекції запрошених спікерів- професорів Дартмутського коледжу, представників Національного банку України та фінансової групи ICU.

Студенти ФЕН вдячні професору Елізабет Куртіс за цікаві лекції, за дискусії та дебати, отримані ґрунтовні знання з монетарного регулювання та дружню атмосферу!

Ви тут:Головна Загальна інформація Лекції американської професорки Елізабет Куртіс