Кафедра фінансів НаУКМА — Зарплатний рейтинг ВНЗ 2016 - Кафедра фінансів НаУКМА

Зарплатний рейтинг ВНЗ 2016

Журнал «Гроші» оприлюднив свій традиційний «зарплатний» рейтинг і з’ясував, яких професіоналів шукають і готові працевлаштовувати роботодавці. Випускники Могилянки, як завжди, посідають найвищі сходинки рейтингу: їм віддають перевагу при запрошенні на роботу і готові платити найбільше. Згідно з рейтингом, випускники НаУКМА за економічними спеціальностями посідають у рейтингу 2 місце

Цьогорічний рейтинг українських вишів від журналу «Гроші» ( т.зв. «зарплатний») – вже дев’ятий. Список університетів-учасників укладається на основі рекомендацій авторитетних компаній-роботодавців, HR-агенцій, а також на основі заявок самих університетів. Оцінювання проводиться у шести категоріях (спеціальностях) – гуманітарній, технічній, юридичній, економічній, будівельний, аграрній. Місця вишів у рейтингу визначають роботодавці: випускників яких університетів вони беруть на роботу в першу чергу і скільки готові їм платити. Оцінки варіюються від «0» («я не візьму на роботу, швидше за все») до «10» («готовий взяти на роботу за зарплату, вищу за середньоринкову»).

Після підведення підсумків проведеного дослідження, експерти зробили висновок, що "кращих економістів випускають Київський національний економічний університет ім. В. Геть- мана, Києво-Могилянська Академія, КПІ".

Докладніше з рейтингом можна ознайомитися за посиланням.