Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/finance/public_html/plugins/system/settings/settings.php:34) in /home/finance/public_html/plugins/system/jat3/jat3/core/parameter.php on line 107
Кафедра фінансів НаУКМА — Методи системної динаміки у фінансах - Кафедра фінансів НаУКМА
Україна, 04655, м. Київ, вул. Г. Сковороди, 2 корпус 6, кім. 410, тел.(044)425-60-42, 425-77-37 (факс)

Інвестуй у своє майбутнє разом з Магістеріумом з фінансів, банківської справи та страхування Києво-Могилянської Академії!

Магістеріум з фінансів, банківської справи та страхування НаУКМА - це унікальне для України поєднання ґрунтовної академічної освіти та актуального досвіду від українських і європейських фахівців. Незалежно від того, як Ви бачите своє майбутнє: у науковій сфері, чи у провідних світових, або вітчизняних роботодавців, наша магістерська програма дасть Вам впевненість у власних силах, а Ваші керівники чи роботодавці будуть приємно здивовані рівнем Вашої підготовки та компетентності.

Ми не даємо всіх готових відповідей, але даємо Вам змогу самим здійснити власні відкриття, в дружній атмосфері вдосконалити власні лідерські та професійні навички. Ми не вчимо вас як думати, ми покажемо як перетворити знання та досвід на успіх.

Методи системної динаміки у фінансах

Викладає: Ph. D., проф. Девід Віт / асист. Фарина О. І.

This course introduces basic principles of economic dynamics and compares dynamic models with spreadsheet software and system dynamics software. Course Objectives are to enable students to…

  • Distinguish between static and dynamic economic models;
  • Use spreadsheet software to build dynamic models;
  • Use system dynamics software to build dynamic models;
  • Compare the spreadsheet and system dynamics approaches to dynamic modeling.

This is a distance learning course, developed for use with various online learning technologies. There will be live online lectures, video-taped lectures, reading assignments, slideshow tutorials, discussion board assignments, simulation exercises, online quizzes, and a modeling project. Computer lab sessions conducted by the teaching assistant will provide opportunities to improve the skills introduced during the lectures and assignments.

Ви тут:Головна Навчання Магістратура Методи системної динаміки у фінансах