Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/finance/public_html/plugins/system/settings/settings.php:34) in /home/finance/public_html/plugins/system/jat3/jat3/core/parameter.php on line 107
Кафедра фінансів НаУКМА — Макроекономічне прогнозування - Кафедра фінансів НаУКМА
Україна, 04655, м. Київ, вул. Г. Сковороди, 2 корпус 6, кім. 410, тел.(044)425-60-42, 425-77-37 (факс)

Інвестуй у своє майбутнє разом з Магістеріумом з фінансів, банківської справи та страхування Києво-Могилянської Академії!

Магістеріум з фінансів, банківської справи та страхування НаУКМА - це унікальне для України поєднання ґрунтовної академічної освіти та актуального досвіду від українських і європейських фахівців. Незалежно від того, як Ви бачите своє майбутнє: у науковій сфері, чи у провідних світових, або вітчизняних роботодавців, наша магістерська програма дасть Вам впевненість у власних силах, а Ваші керівники чи роботодавці будуть приємно здивовані рівнем Вашої підготовки та компетентності.

Ми не даємо всіх готових відповідей, але даємо Вам змогу самим здійснити власні відкриття, в дружній атмосфері вдосконалити власні лідерські та професійні навички. Ми не вчимо вас як думати, ми покажемо як перетворити знання та досвід на успіх.

Макроекономічне прогнозування

Викладає к.е.н., проф. Шумська С.С. ( за основним місцем роботи - старший науковий співробітник ДУ “Інституту економіки та прогнозування” НАН України)

Реалії нинішнього етапу розвитку української держави висувають у ряд  першочергових завдання переходу до стійкого й ефективного розвитку економіки країни, що у свою чергу неможливо без передбачення  майбутнього, без прогнозування перспектив розвитку. Масштаб проблем, які необхідно вирішити,  а також якісний рівень розвитку науково-технічного потенціалу вимагає відповідної теоретичної та практичної підготовки спеціалістів у сфері макроекономічного прогнозування.

В зв’язку з цим, мета курсу «Макроекономічне прогнозування» - озброїти майбутніх фахівців знаннями в області  методології, методики й технології розробки науково обґрунтованих прогнозів  соціально-економічного  розвитку.

Основне завдання курсу ознайомлення студентів з теоретичними основами економічного прогнозування, програмування і планування на державному та регіональному рівнях; методологією і практикою макроекономічного прогнозування  та фінансового програмвання; інструментарієм прогнозування макроекономічних показників.

Ви тут:Головна Навчання Магістратура Макроекономічне прогнозування