Міжнародна співпраця на рівні PhD

6-9 червня завідувач кафедри фінансів Ірина Лук'яненко разом з викладачами взяли участь у робочій зустрічі в рамках проекту "Структуризація співпраці щодо аспірантських досліджень, навчання універсальних навичок та академічного письма на регіональному рівні України" (скорочено «DocHub») за програмою Еразмус+, яка відбулась у м. Ліон.

Міжнародна співпраця: загальне

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

Навчання за кордоном – це найбільш вдалий шлях до того, щоб бути конкурентоспроможним фахівцем на ринку праці. Тому кафедра фінансів приділяє значну увагу розширенню міжнародної кооперації з іноземними університетами задля надання  нашим студентам можливості продовження навчання та стажування за кордоном. Університети таких країн як Франція, Норвегія, Швеція, Іспанія, Польща відзначають високий рівень підготовки наших студентів та їх потенційні можливості для навчання та стажування.