Україна, 04655, м. Київ, вул. Г. Сковороди, 2 корпус 6, кім. 410, тел.(044)425-60-42, 425-77-37 (факс)

Університет Бергена

Кафедра здобула важливий грант

Кафедра фінансів НаУКМА отримала підтвердження про перемогу в конкурсі проектів від Новержського центру Міжнародної співпраці в галузі освіти (SIU). Проект «Extended Learning of Economics with Dynamic Modeling», що буде виконуватися спільно з давнім партнером НаУКМА – Університетом Бергена в Норвегії – підтримано.

Метою проекту є подальший розвиток успішної Міжнародної співпраці між НаУКМА та Бергенським університетом  в 4-х напрямках:

1) Створення Центру майстерності з системної динаміки, економетричного моделювання та фінансово-економічної аналітики при кафедрі фінансів НаУКМА у співпраці з:

  • Львівським Національним університетом імені Івана Франка, кафедра математичної економіки та економетрії;
  • Бергенським Університетом (Норвегія), Центр Системної динаміки.

2) Проведення спільних наукових досліджень Бергенськи університетом, Львівським університетом та Національним університетом „Києво-Могилянська академія”  в рамках Програми реформування української економіки;

3) Формування підходів щодо використання методів системної динаміки для викладання економіки школярам старших класів України:

4) Розробка концепції запровадження спільних Ph.D.  програм та спільних магістерських програм, а також можливої мобільності студентів на рівні бакалаврату.